ВИРОБНИЦТВО ПЛАСТИКОВИХ ВІКОН

1 марта 2018

 За допомогою програмного забезпечення для виробничих верстатів з ЧПУ встановлюються необхідні параметри (параметри розкрою, різання, зрощування, свердління і т.д.), що робить процес виготовлення пластикових вікон зі склопакетами точним і оптимізованим.

Устаткування для виробництва вікон , ґрунтувальні, фарбувальні матеріали і комплектуючі купуються у кращих виробників Європи. Компанія-виробник «Музика Вікон» гарантує якість і надійність вироблених конструкцій.

Профессиональное производство стеклопакетов и изделий изстекла заказать по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Для виробництва пластикових вікон  ми застосовуємо:

профіль Veka;

віконна фурнітура Siegenia і GU;

німецьке обладнання Stürtz, Elumateс;

італійські верстати Comall найбільшого виробника техніки для обробки алюмінію та пластику;

комплекс Conturex - новітнє обладнання з програмним управлінням;

обладнання компанії Weinig Group використовується для виробництва дерев'яних вікон.

Процес виготовлення пластикових вікон

На верстаті для різання під кутом в 45 ° заготовлюється пластиковий профіль необхідної довжини для майбутнього вікна. Весь процес контролюється оператором. Готові профілі розміщуються на стенді.

різка

заготовки профілю

Потім на спеціальному верстаті відрізаються металеві зміцнення, які поміщаються всередину пластикового профілю. Довжина металевого зміцнення повністю відповідає довжині профілю.

Щоб виключити розбіжність розмірів, різання металевої арматури проводиться строго після виготовлення пластикового профілю, в іншому випадку металеве зміцнення може вийти на кілька сантиметрів коротша. Послідовний метод виробництва вікон вимагає більше часу, ніж заготівля профілю і металевого зміцнення паралельно, але гарантує високу якість майбутніх вікон.

арматура

різання арматури

Потім автоматичний верстат пригвинчує металеве зміцнення до пластикового профілю, забезпечуючи конструкцію дренажними слотами, вентиляційними отворами і отворами для ручок.

свердління

свердління арматури

На зварювальному агрегаті віконна рама скріплюється до потрібних розмірів з точністю до 2 мм. Машина автоматично перевіряє правильність закладених в програмному забезпеченні розмірів. Додатково процес контролюється оператором.

Сварка

Сварка профілів

Зачистка зварювальних швів відбувається на клінінговому агрегаті.

Фреза

Сварка профілів

Установка склопакета і фурнітури. Потім відбувається підгонка склопакета, комплектуючих рами і віконних стулок, перевірка на герметичність.

установка склопакета

Перевірка герметичності

Готові вікна розміщуються на стендах. Фінальне тестування і перевірка продукту перед відправкою.

Похожие страницы