Якою має бути плитка для кухні?

14 марта 2017

На кухні, так само як і у ванній кімнаті, вологість повітря вища, а всі поверхні схильні до швидкого забруднення кіптявою і жиром. При цьому навіть хороша витяжка повністю не вирішить таку проблему.


Тому ремонт кухні 6 кв м або більшої площі вимагає ретельно підходу до вибору покриття для стін, стелі та інших поверхонь. Також до початку ремонтних робіт подбайте і про вибір меблів.

Оригинальные шкафы купе под заказ харьков купить по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.Багато людей не замислюється, як вибрати плитку, а просто орієнтуються на свої смакові уподобання. У підсумку, обрана плитка не справляється зі своїми завданнями, швидко втрачає привабливий вигляд і псується. Правильно підбирати плитку для покриття поверхонь з урахуванням їх призначення.Характеристики плитки для кухні описані в її паспорті, на коробці вказаний стандарт і намальовані піктограми, також вона повинна мати гігієнічний сертифікат. Виділяють три сорти плитки, найякісніший - 1 сорт.

З огляду на вартість ремонту кухні, вивчіть характеристики майбутнього покриття, а потім оцініть його візуально. Для цього з'єднайте краї двох плиток - вони повинні ідеально стикатися. На поверхні не повинно бути сторонніх вкраплень і тріщин.

Плитку, призначену для підлоги, перевірте на ковзання. Для цього капніть воду і проведіть пальцем.

Як вибрати плитку для кожної поверхні?

Плитка для кухні на фартух відноситься до настінної. На її упаковці зображена піктограма «Пальма». Такий фартух захистить стіни від забруднень і жиру. Тому він повинен не тільки добре очищатися, а й бути стійким до засобів побутової хімії.

Фахівці рекомендують віддавати перевагу плитці, покритою емаллю, так як вона краще відштовхує бруд і миється. Виняток - ремонт кухні 6 кв м, адже блискучі поверхні візуально зменшують простір. Робоча поверхня стола буде виглядати стильно і оригінально, якщо її викласти таким же покриттям як і стіну. Такий прийом називається «сповзає фартух».Вибирайте плитку, стійку до хімічних речовин і з високою зносостійкістю, підійде плитка 1 або 2 класу. Але найкращий матеріал для стільниці - це керамограніт - штучний камінь, що повторює малюнок і властивості натурального каменю. Йому не страшні ні волога, ні висока температура, крім цього він міцний, довговічний і зносостійкий.

Плитка на підлогу для кухні також дуже схильна до різних впливів, тому найбільш відповідним матеріалом буде кераміка. Плитка для підлоги на упаковці має піктограму «Ступня». Її товщина складає від 5 до 7 мм, сорт 1, клас 2 або 3.

Для підлогового покриття згодиться і керамограніт. Він має велику товщину, а значить, буде менше нагріватися і довше остигати. Таким чином, можна скоротити вартість ремонту кухні. Рекомендації професійних дизайнерів - це матова плитка з невеликою шорсткістю для меншого ковзання.

Похожие страницы