​Заміна каналізації

5 февраля 2018

Рівень складності роботи по заміні труб каналізації набагато вище, ніж при заміні труб водопостачання. До того ж, якщо мова йде про висотному житловому будинку, то без участі в роботі професіоналів просто не обійтися.

Оригинальные кухни под заказ понравятся любой хозяйке, цены на услуги Вас приятно удивят.

Зазвичай заміна труб каналізації потрібно через його сильного зносу. У великій мірі цю проблему дозволяє вирішити використання труб з полівінілхлориду, які прийшли на зміну старим чавунним. При роботі потрібна висока обережність, щоб не пошкодити трубопровід в районі перекриття. В іншому випадку доведеться змінювати і решту стояка, яка йде вниз до сусідів. Як ви прекрасно розумієте, це може призвести до нових витратами, причому досить великими. Крім того, часто труби іржавіють саме в місцях перекриттів, що неминуче веде до заміни пошкоджених ділянок. Залучення до роботи високопрофесійних фахівців дозволить зробити ремонт стояка каналізації за короткий час. Навіть якщо потрібно замінити ділянки труби не на одному поверсі, сантехніки швидко і якісно виконають цю роботу. Вартість робіт по заміні труб каналізації, не дешеве задоволення, так як займає багато часу і сил.

Заміна стояків ХВП І ГВП

У ситуації, коли труби знаходяться в аварійному стані, заміною стояків гарячої та холодної води в багатоквартирних будинках повинна займатися Керуюча компанія, так як стояки є спільним майном даного будинку. Тут варто уточнити межі експлуатаційної відповідальності. У приватизованій квартирі за комунікації до запірного крана відповідає Управляюча кампанія, далі - власник квартири.

Але на практиці, співробітники комунальних служб лише роблять дрібний ремонт, і сподіватися на повну заміну стояків не доводиться. Якщо ж вирішено робити капітальний ремонт і є необхідність замінити стояки, щоб в майбутньому вони не турбували, відповідь однозначна, заміна буде проводитися за ваш рахунок. Це ж стосується і труб каналізації.

Похожие страницы