​Застосування скла в облаштуванні інтерєру

6 октября 2019

Скло все частіше стає складовою частиною сучасного інтер'єру. Скло активно використовує у вітальні, спальні, в робочому кабінет і навіть на кухні. Сучасні дизайнери знайдуть тисячу і один спосіб гармонійного застосування скла в інтер'єрі, яке зробить житло дизайнерської річчю в прямому і переносному сенсі.

Перевозкой животных самолетом занимается компания Animals Travel, которая имеет многолетний опыт в данной сфере. Стоимость услуг Вас приятно удивит.

Необхідно підкреслити, що цей вид матеріалу може вдало поєднуватися з деревом, пластиком і каменем, що не відтіняючи свого сусіда і не втрачаючи своїх позитивних моментів.

Вітчизняні та західні виробники пропонують на ринку оздоблювальних матеріалів скла високої якості: міцні, екологічно чисті, різноманітні за кольором і малюнком.

Скло як матеріал для виготовлення предметів інтер'єру

Скляні двері можуть бути різними ...

Найпоширеніший спосіб застосування скла - двері. Скляні двері є гідною прикрасою будь-якого будинку і підкреслюють унікальність створеного інтер'єру.

Двері зі скла універсальні і можуть бути як міжкімнатними, так і вхідними, оскільки скло завжди використовується тільки загартоване і має товщину від 8 до 12 міліметрів. Найголовніший плюс - можливість застосування різних варіантів скла: це і рифлене, і матове, а також піскоструминне, дзеркальне і тоноване.

Що стосується кріплення та посадки скляних дверей, то тут є тільки два варіанти: або на дерев'яну коробку, або на спеціальні насадки. І той, і інший варіант насадки відрізняється високою міцністю, і двері можуть вільно відкриватися і щільно закриватися.

Скляна стеля над головою

Найбільш ефектний спосіб застосування скла в інтер'єрі - скляна стеля, який вразить уяву будь-якого естета. Безумовно, наявність скляної стелі в будинку свідчить про прекрасне художній смак господарів і їх високий матеріальний достаток.

Найголовніші переваги таких стель - збільшення кількості світла в кімнаті і зорове розширення простору. І не варто вірити в твердження, що монтаж скляної стелі справа непроста. Якраз навпаки, сучасні будівельні технології дозволяють встановити стелю швидко, легко і якісно.

До речі, обмеження по кімнатним зонам не існує: скляна стеля завжди буде до місця і в спальні, і у вітальні і навіть на кухні. І в кожній кімнаті, скло лише підкреслить достоїнства кімнати. Але найголовніше - скло екологічно безпечно і не виділять неприємні речовини, воно не вимагає спеціального догляду і довговічне.

Похожие страницы