​Зонування санвузла за допомогою світла

7 апреля 2018

Сучасний дизайн інтер'єру дозволяє перетворити до невпізнання будь-яке приміщення в квартирі або заміському будинку.

Фахівці знають безліч «секретів», що дозволяють навіть дуже маленьку кімнату, наприклад, відведену під санвузол, візуально зробити більш просторою і затишною. Йдеться про зонування за допомогою світлових ефектів.

Не варто обмежувати ванну кімнату виключно стельових світлом. Дизайнери рекомендують розмежовувати зони умивальника, ванною і унітазу за допомогою локального освітлення. Особливу увагу слід приділяти світильників, розміщених в області дзеркала. Світло повинен бути природним і падати рівно, не заломлюючись. В іншому випадку, натуральні фарби будуть відображатися в спотвореному вигляді.

Если Вы ищете жилье, знайте здесь можно найти комфортную квартиру в Мелитополе по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

За зовнішнім виглядом джерела світла можуть мати найрізноманітнішу форму. Головне, щоб вони підходили під загальну картину інтер'єру, задовольняли власним побажанням, створюючи комфортну і затишну обстановку в санвузлі. Це можуть бути бра, настінні світильники, галогенові лампи або красиві люстри незвичайної форми.

Похожие страницы