​Як правильно вибрати пластикові вікна

19 сентября 2018

Позитивні якості вікон з пластика, їх досить невисока вартість і високий рівень якості, привели до досить широкому поширенню. На даний момент велика кількість компаній пропонує виробництво і установку таких конструкцій.

Розглянувши деякі рекомендації в плані вибору вікон з пластика, ви отримаєте ті знання, які допоможуть вам купити якісне і надійне виріб, який буде служити вам вірою і правдою довгі роки.

На що варто звернути в процесі вибору вікон.

Головним елементом даної конструкції вважається профіль з полівінілхлориду. Саме якість його виробництва дуже сильно впливає на термін використання, естетичну привабливість і показник теплопровідності. Вікна з пластика, вартість яких може бути найрізноманітнішою, обов'язково повинні виготовлятися з самого якісного профілю. Втім, намагатися будь-що-будь купити виріб від найбільш відомого бренду також не варто.

Качественный капельный полив купить по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Армування дає можливість в значній мірі підвищити рівень міцності профілю. Завдяки цьому у внутрішню частину вставляється сталевий профіль, який повинен стати повноцінним скелетом для конструкції. Досить часто у вікнах російського виробництва застосовується оцинкований профіль товщиною в 0,4 - 1,5 міліметра, а деякі не зовсім добросовісні виробники і зовсім застосовують чорні метали.

Визначаємося зі склопакетом і фурнітурою.

У поняття віконної фурнітури входять: петлі, кронштейни, тяги і різноманітні з'єднувальні елементи, завдяки яким вікна закриватимуться і відкриватися, а також діяти в різних режимах. Для повноцінного управління всією конструкцією застосовується всього одна ручка. Якщо грамотно підібрати необхідну фурнітуру, вона здатна забезпечити більше 50 000 закриттів і відкриттів.

Наступним найбільш важливим показником для правильного вибору вважаються склопакети. Вони являють собою блоки, в складі яких є відразу кілька стекол. Від якості виробництва склопакета залежить теплоізоляція і звукопроникність віконної конструкції. Наскільки якісно не був би виготовлений профіль, застосування склопакетів з низьким рівнем якості обов'язково зведе до нуля всі його позитивні якості. Мінімальною при цьому вважається товщина стекол в 4 міліметри, але деякі виробники намагаються застосовувати скла в 3 міліметри завтовшки. Ні в якому разі не купуйте такі вироби.

Похожие страницы