Як правильно вибрати унітаз

23 декабря 2018

Кожна людина хоча б раз у житті стикається з проблемою вибору унітазу. Найчастіше купується ця практична і корисна річ один раз і назавжди. Тому варто серйозно підійти до вибору цього виробу. Розглянемо основні характеристики унітазів, за якими слід робити свій вибір.

Козырьки из поликарбоната Вы можете купить на этом сайте по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

По виду монтажу унітази діляться на звичайні підлогові (з бачком), підвісні та приставні вироби.

Звичайні підлогові унітази розрізняються за способом кріплення зливного бачка. В унітазах компакт зливний бачок кріпиться до основи унітазу або стіні, з'єднуючись в цьому випадку з підставою унітазу за допомогою металевої або пластикової труби.

В унітазах типу моноблок підставу і зливний бачок є єдиним цілим. Також, крім класичних унітазів, монтуються до стіни, бувають кутові моделі.

Приставні унітази монтуються впритул до стіни, а інсталяція geberit або зливний бачок монтуються безпосередньо в стіну. Бачок і інсталяція при цьому продаються окремо. Унітази такого типу не так давно прийшли на російський ринок, але вже набули неабиякої популярності. Приставний унітаз - відмінна альтернатива підвісному аналогу, особливо при відсутності капітальної стіни, необхідної для монтажу підвісного унітазу.

Підвісні унітази кріпляться металевими шпилями до інсталяції, підвішеною до стіни. Багато хто вибирає цей тип унітазів, намагаючись заощадити простір, але це всього лише візуальний ефект. Насправді підвісний унітаз по довжині практично не відрізняється від приставного аналога або звичайного підлогового з бачком. Основними достоїнствами підвісних унітазів є простота в догляді за ними, безпеку (вони витримують вагу до 400 кг) і їх шумопоглинання. Також при використанні інсталяції до підвісного унітазу, зникнуть проблеми з запітнілим зливним бачком і водою під унітазом, що утворюються через конденсату від холодної води. Рішенням цих проблем є пінопластовий короб, всередині якого знаходиться зливний бачок інсталяції.

У напрямку спуску води унітази бувають з горизонтальним (прямим), вертикальним і косим спуском (вода випускається під кутом 45 або 30 градусів).

Підводка води в унітазах може бути нижня (праворуч або) і збоку (аналогічно праворуч або ліворуч). Для інсталяцій до унітазів підводка може бути навіть ззаду і згори.

Розрізняються унітази і по системі зливу води. Система зливу залежить від зливного механізму, яким обладнаний унітаз.

Однокнопочний механізм здійснює один слив, тобто при одному натисканні кнопки відбувається майже повне спустошення зливного бачка.

Двухкнопочний механізм дозволяє економити воду, так як якщо натиснути одну кнопку витечуть близько 3 л води, а якщо натиснути іншу - близько 6 л. Особливо актуальний цей механізм при наявності встановлених лічильників холодної води. Кількість води в самому зливному бачку регулюється за допомогою гвинта рівня води в наливному механізмі.

Стоп-режим дозволяє зупинити спуск води, тобто одне натискання - вода зливається, друге - злив води припиняється.

За організації змиває потоку унітази діляться на вироби, обладнані рівномірно омиває чашу унітазу змивом, і вироби, обладнані душовим змивом. У другому випадку змив здійснюється за допомогою водних струменів, що випливають з отворів, розташованих по периметру внутрішньої поверхні унітазу.

Відрізняються унітази і з вигляду стільчака і кришки. У більшості унітазів кришка виконана з пластика, дюропласта, дерева і акрилу. Бувають унітази з швидкознімною кришкою, що істотно полегшує догляд за унітазом. Ну і все більшою популярністю користуються унітази, обладнані механізмом мікроліфт. У них кришка опускається беззвучно і повільно.

Yak pravylʹno vybraty unitaz

Похожие страницы