​Чи можна поєднувати плитку і ламінат в один рівень?

17 января 2019

У цій статті розберемо, чи можна поєднувати на підлозі плитку і ламінат в один рівень, і як цього домогтися. Поєднання підлогових покриттів в один рівень дійсно виглядає красиво, особливо якщо роботи виконані акуратно, без порогів, і все підігнано як з заводу.

Здійснити це реально абсолютно в будь-якій квартирі, але через певні складнощів робота потрібна практично ювелірна, отже, вартість і рівень робіт будуть відповідні.

Вывоз строительного мусора Вы можете заказать на сайте https://express-vr.com/services/vyvoz-musora-ot-30-t/vyvoz-stroitelnogo-musora по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

При оформленні різних підлогових покриттів в один рівень ви зіткнетеся з тим, що:

товщина плитки і розчину можуть не збігатися з товщиною ламінату;

до ламінату потрібна підкладка;

паркетна дошка і зовсім в 3 рази товще плитки, а шар клею не повинен перевищувати 0,5 см (в іншому випадку ви спустіть велику суму на клейовий розчин, при цьому товстий шар має більше шансів тріснути, ніж тонкий).

Через відмінності в товщині покриття для підлоги майстри змушені проводити дуже точні виміри за кількістю шару стяжки, вирівнювати підлогу фінішним ровнітель. Праця дійсно математично! Помилка в пару міліметрів може повністю перекреслити всі старання, ламінат, вічно вилазить з-під плитки, стане вашою реальністю. У підсумку доведеться ставити поріжок, повністю перечёрківая всі праці.

Якщо ви дочитали статтю до цього місця, то, ймовірно, вже зрозуміли, що поєднувати плитку і ламінат в один рівень - складний процес, витратний як за матеріалами, так і по оплаті праці.

Важливо: про осідання будинку

Ми не рекомендуємо робити такі роботи в будь-яких будинках, побудованих менше 2-х років назад. Новобудови завжди осідають, і чим вище будинок - тим більше усадка, в середньому на усадку потрібно від 6-ти місяців до 3-х років. Якщо зробити якісний ремонт в квартирі або будинку відразу після будівлі, тобто реальна можливість, що все найближчим часом трісне.

Зверніть увагу, що здача будинку і його споруда - різні речі. Будинок може бути побудований 5 років тому, а комісією прийнято в минулому місяці. Зрозуміло, що за цей час будинок вже давно осів, можна приступати до капітальної обробці.

У більшості ж випадків будинок будують і тут же запускають людей, і це важливо враховувати. Якщо ви не впевнені, що будинок осів до кінця, то краще почекати з ремонтом, інакше все доведеться переробляти ще раз.

Похожие страницы