Будуємо терасу до заміського будинку

31 октября 2017

Важко уявити собі дачний будинок без повітряної і затишній тераси. Тут в будь-яку погоду збираються домочадці і гості, в цьому місці можна милуватися природою або займатися творчістю і спортом.

Веранда або тераса?

Перш за все, варто розібратися термінологією. Під терасою словники мають на увазі невелику за розмірами відкритий майданчик, розташовану на опорах.

Така конструкція зазвичай спирається на основу, рівну по висоті фундаменту будинку.

У чому різниця між террасной майданчиком і верандою?

Веранда: має стіни з склінням і дах.

Тераса: може мати легке огородження або зовсім не мати стін і даху.

Як я можу побудувати?

Найзручніше місце - на вході в котедж. Важливо, щоб з цього майданчика відкривався гідний вигляд, місце було тінистим і оточеним рослинами.

Если Вы хотите взять кредит выгодно берите реструктуризацию и тогда все Ваши проблемы решаться одним махом.

Якщо розташувати терасу біля входу, то вона буде одночасно виконувати функції ганку. Можна оточити весь перший поверх котеджу настилом - і це буде улюблене місце для приємного відпочинку дорослих і розваги дітей в будь-який час дня.

Якщо на майданчик буде вихід з кухні - це значно спростить завдання організації застільних посиденьок на свіжому повітрі.

Робити чи ні дах над цим місцем для відпочинку - залежить від погодних особливостей регіону. Якщо часто йдуть дощі або поруч немає високих заростей, що дають рятівну тінь - краще зробити покрівлю. Для додання легкості конструкції її можна зробити з прозорого пластика або скла. У місцях з сильними вітрами потрібно передбачити легкі розсувні стіни.

значення розміру

Плануючи розміри майданчика, варто враховувати, що для зручності необхідно передбачити мінімум півтора квадратних метра на людину. Додатково враховується займана площа під шезлонги, лавки, столи і стільці. Якщо в будинку часто приймають гостей - стоітпрінять до уваги цей показник.

Витрати на будівництво

Вартість конструкції формується з декількох складових:

Витрати на фундамент (фундамент, стрічковий);

Ціни на матеріали (дерево, пластик, цегла, керамічна плитка і т.п.);

Розміри тераси.

Не варто поєднувати фундамент легкої конструкції з фундаментом. Котедж з часом дасть усадку і «потягне» за собою прибудову.

Невелика будова з дерева зазвичай ставлять на стовпчасті підставу.

Підлоги майданчика найчастіше настилають деревиною, по ній можна ходити босоніж. Для особливої серйозності можна залити підлоги бетоном і покрити керамічною плиткою. Не рекомендується використовувати ламінат або лінолеум, вони не витримають перепадів температур і примх погоди.

Для огорожі застосовують найрізноманітніші матеріали: легкі дерев'яні різьблені вироби або ковані елементи, брус, цегла або камінь. Головне, щоб тераса органічно вписалася в фасад будинку і була його логічним продовженням.

Споруда тераси, як будь-який вид будівельних робіт, повинна бути забезпечена ретельними розрахунками. Від надійності фундаменту майданчика залежить доля і тривалість життя всієї конструкції. Підбирати матеріали для обробки слід з урахуванням примх клімату.

Похожие страницы