​Одеські дворики

3 июня 2018

«Одеські дворики ...»

Вирішили відкрити в Одесі будинок для іноземних моряків. У міськком запросили тітку Песю з Молдаванки, відому в дореволюційній Одесі бандерша, і пропонують їй очолити нову установу. Їй обіцяють всілякі блага.

- Ні, - каже тітка Песя, - знаю я ваші порядочкі. Десять ліжок - для міськкому, двадцять - для обкому, органам - за потребою. Навесні ви будете моїх дівчаток смикати в колгосп на посівну, восени - на збиральну. А тітка Песя лягай і виконуй план?

Одеські дворики ... Про них проспівано багато пісень, написано багато віршів, придумано незліченну кількість анекдотів. Це особлива сторінка в історії нашого міста, бо спочатку були дворики! Так-так, не дивуйтеся, саме з філософії одеських двориків починався міф про Одесу.

Увлекательные экскурсии по Одессе посетить по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Під час екскурсії Ви зможете зазирнути в самі незвичайні одеські двори: це і двори знаменитих одеських Молдаванки, з численними дерев'яними галереями (згадайте фільм «Ліквідація»); це і двори-протяги, за якими одеські злочинці уникали сищиків; це і двори, відмічені елементами одеської «дворової скульптури», в яких одесити розмістили пам'ятники знаменитим особистостям - ну, де ще Ви зустрінете пам'ятник винахіднику есперанто?

Побуваєте Ви і в шикарних двориках Одеси: Пале-Рояль (Одеса - це маленький Париж), італійський дворик одеської філармонії і, звичайно ж, дворик літературного музею - сад скульптур, в якому розмістилися пам'ятники - подарунки нам з вами від відомих одеських скульпторів.

Похожие страницы