​Прості парники і теплиці

27 октября 2018

Парник - це споруда, в якому вирощують ранні овочі і розсаду. Він обігрівається паром, який виділяє розігрітий гній або інше біопаливо. Найкращим є кінський гній. До коров'ячого гною для поліпшення теплових показників бажано додавати солому, листя.

Найдоступніша біопаливо - листя дерев, які збирають восени в суху погоду і зберігають в сухому місці. Перед укладанням в парник біопаливо складають в купу і прогрівають, поливаючи гарячою водою або поклавши в купу добре нагріті на багатті камені. Купу накривають плівкою, щоб тепло збереглося.

Щоб побудувати найпростіший парник, спочатку треба вирити канаву глибиною близько 60 см і шириною близько 130 см. В ту канаву укладають нагріте біопаливо. Потім треба виготовити короб, можна переносний дерев'яний, можна постійний з цегли або шлакоблоку. Ширина короба повинна бути обов'язково дорівнює довжині рами. По довжині короб необхідно розмістити із заходу на схід, а північна сторона повинна бути по відношенню до південної з нахилом, щоб сонце краще висвітлювало і обігрівало парник. Для приховування парника можна використовувати скляні рами або плівку.

Для надійності в парниках можна додатково для освітлення і обігріву використовувати електроенергію, отримавши дозвіл відповідних органів. Для цього використовують спеціальну сталеву оцинкований дріт з ізоляцією. На дно канави обов'язково треба укласти шлак або дрібний щебінь шаром близько 15 см для теплоізоляції. Дріт краще скрутити спіраллю і розмістити в азбестові трубки. Зверху на трубки засипати шар сухого піску і накрити його листом жерсті. Проведення електрики в парниках повинен проводити обов'язково досвідчений фахівець.

Вы можете приобрести качественный женский деловой костюм по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Найпростіший парник, для невеликої кількості овочів або розсади, можна зробити зі старих дощок і накрити поліетиленовою плівкою. Відмінні теплоізоляційні властивості і міцність у постачальника http://pro-ptr.ru/ лінійного поліетилену високого тиску зробили його затребуваним при монтажі теплиць і парників. Він стійкий як до високих, так і до низьких температур навколишнього середовища.

Якщо знадобиться вентиляція, плівку можна скрутити на палицю. Такий парник можна зробити у вигляді тунелю. Залізні прути треба зігнути в дуги, розставити їх на однаковому проміжку один від одного і натягнути на них плівку. Такі парники можуть бути переносними.

Можна побудувати теплицю з плівковим укриттям або заскленими рамами. Вони можуть бути простими без додаткового обігріву та капітальними з електричним обігрівом. Конструкцію можна придумати самому або скористатися готовими кресленнями і розрахунками. Обігрів сонцем не вимагає додаткових витрат, але він менш продуктивний.

Похожие страницы