Прожектори світлодіодні

23 июня 2018

Можливості освітлювальної техніки сьогодні дозволяють застосовувати її для освітлення вулиць. Потік світла, який випромінює діодний прожектор, має свій напрямок і дальність дії. Подібні вуличні світильники, зокрема, led-прожектор, відрізняються високою продуктивністю при мінімальних витратах енергії. Крім гарної контрастності і світлопередачі, світлодіодні прожектори відрізняє тривалий термін експлуатації.

Купити світлодіодні LED прожектори можна на цьому сайт за найкращою ціною.

Конструктивні особливості світлодіодних прожекторів і їх характеристики

Вуличний ліхтар на основі світлодіодів використовується в Санкт-Петербурзі як для освітлення території біля будинку, так і для підсвічування рекламних вивісок або будівель. Застосовувати його таким чином дозволяють наступні конструктивні характеристики:

Герметичний алюмінієвий корпус овальної, квадратної або круглої форми;

Потужний і економічний блок живлення, від якого працює діодний прожектор;

Механізм для спрямованого розсіювання світла, характерний для нових моделей, зокрема, для Pfl Smd;

Радіатор охолодження, завдяки якому прилад для вуличного освітлення не перегрівається;

Світлодіодні лампи потужністю від 10 до 100 Ватт. Їх підбирають в залежності від габаритів об'єкта.

Світловий пучок, який випромінює led-прожектор, видно на відстані від 1 до 4 кілометрів. Прийнятна ціна джерела світла найкращим чином поєднується з його здатністю не піддаватися механічних пошкоджень і впливів погодних умов. Прожектор Pfl Smd, який зараз можна придбати в Спб, не зазнає впливу перепадів напруги електрики.

Переваги світлодіодних прожекторів

Покупці все частіше вибирають світлодіодні джерела вуличного освітлення завдяки їх численних достоїнств і використовують в Санкт-Петербурзі, тому що вони:

Відрізняються тривалим терміном експлуатації;

Працюють в режимі економного споживання енергії;

Мають підвищену світловіддачу, тобто вся енергія трансформується в світловий потік;

Дозволяють регулювати яскравість світла;

Чи не перегріваються, відрізняються міцністю, герметичністю і стійкістю до механічних пошкоджень.

При виборі світлодіодного приладу для освітлення вулиць має значення не тільки його ціна, а й виробник, від якого залежить якість прожектора.

Виробники світлодіодних прожекторів

Ми пропонуємо прожектори для вуличного застосування торгової марки Jazzway, найкращим чином поєднує показники ціни і якості. Світлодіодні джерела Jazzway виробляються в КНР і включають в себе наступні серії:

Дуанлайти. Подібний ліхтар світлодіодний Jazz є надтонкою точковим джерелом світла для вуличного використання. Даний прожектор Jazz буває різним по потужності - від 10 до 50 Ватт.

Прожектори для приміщень. Продукція Jazzway даної серії виготовляється в корпусі з нержавіючої сталі і є непоганою альтернативою люмінесцентним світильників.

Світлодіодні ліхтарі для вуличного використання. Світильник Pfl Smd за допомогою кронштейнів діаметром 6 см встановлюється на спеціальні опори. Потужність, якою володіють дані вуличні прожектори, різна: 70 Ватт, 126 Ватт і 196 Ватт. Вона досягається за рахунок використання надяскравих світлодіодів Bridgelux.

Класичні світлодіодні джерела. Вони встановлюються на висотних прольотах і працюють від світлодіодних плат. Вуличні світильники Jazzway мають різну форму корпусу і потужність від 10 Ватт. У прожекторах потужністю від 160 ват встановлюються світлодіоди класу Bridgelux.

led прожектор ценаЦена прожекторів марки Jazzway в нашому онлайн-магазині світлодіодної продукції підходить для будь-якого покупця, оскільки продукція цього виробника випускається в декількох цінових категоріях - стандарт, економ і комбі.

Оптимальна ціна світлодіодних прожекторів дозволяє встановлювати їх на фасадах будівель, а також застосовувати для вуличного освітлення у дворах, на автостоянках або площах. Деякі прожектори використовуються для ландшафтного дизайну, а також для рекламних вивісок і сітілайтів.

Похожие страницы