Розрахунок металочерепиці на дах

28 апреля 2017


Покрівельні роботи починаються з підрахунку необхідної кількості матеріалу під покрівлю, монтажу, а також підрахунку матеріалу самої покрівлі. Для того щоб зробити розрахунок металочерепиці на дах, в першу чергу необхідно визначити площу скатів. Цю роботу варто робити дуже делікатно, так як будь-яке відхилення може привести до небажаних результатів.
розрахунок металочерепиці

Фронт робіт по вимірах

Заміри можна провести самостійно, або звернутися до того, що заміряє для точності показань. Якщо ви вирішили спробувати перший варіант, тобто своїми силами, то спробуємо пояснити суть роботи.

Вы можете посетить новейший тренажерный СТАРГИМ ЗАЛ В КИЕВЕ, цены на абонемент, Вас приятно удивят.


Цей процес складний тим, що треба виміряти не просто площа даху, а розміри кожного ската, так як металочерепиця укладається внахлест, кількість металочерепиці збільшується в кілька разів, від підрахунків просто площі даху.
Покриття даху металочерепицею

Укладання металочерепиці

До того ж, якщо дах складної архітектури, вам необхідно робити підрахунки після того, як всі виміри зроблені. Стандартна ширина металочерепиці складає близько 1,17-1,18 метра, але при установці внахлест вона становитиме 1 метр.

По довжині металочерепицю можна придбати або замовити потрібного вам розміру. Наприклад, якщо скат вашої покрівлі має прямокутну форму, то підрахунки робляться вкрай легко.
Розрахунок металочерепиці на дах

Припустимо, розмір ската становить 6 × 4 метри, а листи використовуються стандартного розміру 4 метри, в результаті площа становить 6x4x1,18 = 28,32 кв. м. Таким же чином робиться підрахунок всіх інших скатів. Але от якщо вони мають форму трикутника або іншої геометричної фігури, то підрахунки робляться трохи важче.
Дах, складний рельєф

Складний рельєф даху

Існує таке правило, що розрахунок металочерепиці на дах за підрахунками становитиме на 19-20% більше, ніж площа ската. Але якщо виникли сумніви в розрахунках, і немає бажання купувати зайвий матеріал, можна зробити розрахунок в спеціальних фірмах, які підрахують потрібну кількість матеріалу на дану площу.
Підрахунки додаткових матеріалів на дах

Кожна фірма з розповсюдження і монтажу металочерепиці при покупці пропонує великий список додаткових матеріалів, які встановлюються безпосередньо перед покрівлею. Це такі матеріали, як напівкруглий або плоский коник, верхня і нижня ендова, а також паро-, тепло- і гідроізоляція.
Укладання металочерепиці

Підготовка даху до металочерепиці

Найчастіше стандартний розмір перших становить 2 метри, тому розрахунок робиться як для простого, так і для складного виду покрівлі досить легко.

Плівки паро-, тепло- і гідроізоляції поширюються в рулонах по 75 кв. метрів. Тому, з огляду на перехлести, також досить просто можна підрахувати необхідну кількість витратних матеріалів без значних відходів.

Зробити розрахунок металочерепиці на дах самостійно цілком можливо, головне при цьому дотримуватися всіх правил установки і монтажу матеріалу, а також не забувати про геометричні і математичних підрахунках.

Похожие страницы