Виробництво керамічної черепиці

26 марта 2018

Мабуть, важко знайти більш старовинний і поширений покрівельний матеріал, ніж керамічна черепиця. Незважаючи на солідний вік, її повсюдно використовують в сучасному будівництві. Природно, прогрес не стоїть на місці, технології та якість продукції поліпшується, однак основний принцип виготовлення черепиці з кераміки не зазнав серйозних змін.

Виробничий процес складається з декількох послідовних етапів. Спочатку підготовлену сировину формують в заготовку, що має ті ж пропорції, що і кінцевий виріб. Додатково «сире» виріб обробляється засобами для зміцнення поверхні і додання їй більш привабливого вигляду. 

Вашему вниманию доступна качественная черепица цена, которой Вас приятно удивит.

Висушену заготовку подає високотермічной обробці в печі, де вона остаточно набуває все експлуатаційні якості. Керамічний матеріал дуже вигідний для монтажу покрівлі, він легкий і несприйнятливий до впливу агресивних факторів зовнішнього середовища. Така черепиця не горюча, не старіє від часу, не гниє і не вицвітає, не вбирає вологу і абсолютно несприйнятлива до температурних перепадам.Популярность даного вироби величезна, керамічна черепиця століттями використовувалася, пройшовши перевірку часом і вдосконалюючись сучасними майстрами. Одними з кращих в сфері виробництва керамічної покрівельної плитки, по праву, вважаються німці. Історія і традиції профільних майстрів в даній країні йдуть у далеке минуле, коли на місцеві народи вплинула римська культура. А всім відома і популярна хвилеподібна черепиця використовувалася ще в стародавньому Єгипті, вона і до цього дня залишається одним з найбільш вишуканих зразків покрівельних матеріалов.Такіе рекорди довговічності не дивні. У звичайному режимі керамічні покрівельні вироби служать до ста років, без особливого догляду і ремонту. Такий тривалий експлуатаційний термін нітрохи не відбивається на візуальних якостях черепиці, ні сонце, ні дощі, ні вітер не псують елегантний зовнішній вигляд керамічної поверхні. Крім цього даний матеріал ізолює простір будинку від зовнішніх шумів, гасить звук від ударів крапель дождя.Кераміка - вічно модний матеріал. В Європі досі більшість споживачів віддають перевагу саме керамічної покрівлі. Але якщо Ви вважаєте, що керамічна черепиця - це виключно консервативне рішення - Ви помиляєтеся. Існує величезна кількість колірних варіацій, від цілком класичних, до екстравагантних та надсучасних. Додайте до цього різну структуру поверхні і сотні моделей, форм, типів, і Ви отримаєте ідеальний матеріал для покрівлі будь-якого стилю.

Похожие страницы