​Дапоксетін купити зараз

18 ноября 2018

Детальніше про доставку

На жаль, спосіб життя сучасного чоловіка не може сприяти знаходженню рівня його здоров'я на належному рівні. Стосується це і інтимної складової життя - ніколи не був таким актуальним питання імпотенції, як зараз. Та й прості "чоловічі" проблеми - передчасна еякуляція, наприклад - народжуються з неправильної їжі, відсутність навантажень і спорту, на тлі постійної втоми - моральної і фізичної.

Вы можете купить препарат Депоксетин и разноообразить свою личную жизнь, полное описание находится в инструкции.

Справжньою чарівною паличкою в даній ситуації стане ефективний лікарський засіб. Бажано, щоб його можна було вживати як для вирішення статевих проблем, так і для їх профілактики. Саме таким порятунком стане Дапоксетін - нове унікальне засіб.

Ефективність інноваційного препарату - на обличчя. В ході безлічі міжнародних клінічних випробувань було виявлено, що Дапоксетін не тільки безпечний, він ще і справжній порятунок для чоловіків, які страждають від передчасної еякуляції (сім'явиверження). 30% чоловіків страждають порушеннями потенції - вирішити цю проблему можна, не перестаючи жити нормальним статевим життям. Крім того, збільшення тривалості статевого акту стане приємним ефектом від прийому ліків.

дія Дапоксетіна

Препарат призначений для лікування передчасного сім'явиверження. В ході клінічних досліджень було доведено, що Дапоксетін ефективно вирішує проблеми з потенцією у чоловіків старше 18 років.

Застосовуючи всього 1 таблетку (добова доза) безпосередньо до статевого акту, чоловік за допомогою Дапоксетіна збільшить час полого контакту до 3 разів. Цим він відрізняється від інших лікарських препаратів, дія яких починається лише після 3 тижнів регулярного прийому. Діючи протягом 2-3 годин після прийому, речовина, що міститься в Депаксетіне, активно блокує мозкові рецептори, запобігаючи передчасну еякуляцію.

Спосіб застосування Дапоксетіна

Що випускається в таблетованій формі, препарат вживається перорально. Після вживання таблетки, а це нормована добова доза, її слід запити великою кількістю води. Час вживання вибирається довільно, так як від прийому їжі він не залежить. Лише алкоголь і спиртовмісні рідини слід обмежити.

Протипоказання

Незважаючи на відсутність негативних наслідків застосування Дапоксетіна, є у препарату ряд протипоказань:

непереносимість препарату, або його інгредієнтів;

непереносимість лактози;

захворювання серцево-судинної системи - серцева недостатність, погана згортання та інше;

захворювання нервової системи;

ниркова або печінкова недостатність.

Можливі побічні ефекти, передозування

Так як діюча речовина препарату надає різну дію на різних чоловіків, то і вплив на кожного буде різним. Для деяких, особливо при неправильному використанні Дапоксетіна, його застосування може супроводжуватися побічними ефектами. Найбільш небезпечно вживати з ліками алкоголь: після нього побічні ефекти проявляються виразніше. До них відносять: головний біль, нудоту і діарею, безсоння і втома. Так як серцево-судинна система зазнає значних навантажень, то при прийомі препарату у осіб, що мають проблеми з серцем, можуть спостерігатися болі в грудях. Самим рідкісним побічним ефектом є погіршення зору на кілька годин.

Перевищення припустимої дози веде до прояву побічних ефектів, описаних вище.

Похожие страницы