​Душова кабіна або традиційна ванна: робимо вибір

12 октября 2018

Досліджуючи питання розстановки предметів інтер'єру, а також сантехніки у ванних кімнатах, можна відзначити: роблячи ремонт, більшість сімей не можуть однозначно визначитися, яких предметів сантехніки віддати вибір.

Найбільший резонанс зазвичай викликає питання вибору між звичайною ванною, яка звична ще з дитинства більшості споживачів, а також увійшли в моду душовими кабінками. Тому пропонуємо розглянути позитивні сторони установки кожного виробу і підведемо підсумок на користь одного з варіантів.

Срочный выкуп авто после ДТП по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Переваги душових кабін

Найчастіше на таких варіантах наполягають чоловіки, для яких прийняття ванни - абсолютно автоматизований процес. Аргументом в основному стає функціональність таких виробів. Крім традиційного прийняття водних процедур, похвалитися володарі душових кабін зможуть такими їхніми функціями: гідромасажною (особливо важлива вона для жінок, що стежать за фігурою), а також функцією лазні (такого виду відпочинку зазвичай віддають перевагу чоловіки). Другий різновид відпочинку можлива лише в закритому типі кабін. Такі моделі зможуть уберегти від протягів, які досить часто гуляють по вбиралень.

Необхідно відзначити: важливу роль відіграють піддони для душових кабін. Безпосередньо від їх зручності залежить ваша безпека, адже ви постійно будете стояти на мильній поверхні, яка зазвичай буває дуже слизькою, незважаючи на матеріал такого піддону. Досить широкий асортимент таких виробів представлений в даному каталозі http://sanitec-russia.ru/Ifo/products/by_category... рекомендуємо підібрати гарне антиковзаюче покриття, яке забезпечить безпеку. Ви також можете підібрати килимок на поверхню піддону, але чистити його буде набагато складніше. Також хочемо зазначити: серед піддонів для душових кабін перевагу краще віддати акриловим або керамічним моделям, які є найбільш гігієнічними плюс практичними. Таким чином, кабінок часто віддають перевагу люди, які люблять швидке прийняття водних процедур, який мав би забирати тривалий проміжок часу.

Чому варто зупинити вибір на звичайній ванні?

Віддаючи перевагу тривалого відпочинку, роблячи процедуру купання особливою, люди збагачують організм, мають можливість зволожити шкіру. Домогтися такого результату можна завдяки використанню спеціальних масел, а також морської солі, яка зазвичай кидається в воду. У країнах Сходу це цілий ритуал, який передбачає не тільки обмивання тіла, а передбачає очищення думок. Жінки більш схильні до ретельного догляду за тілом, тому вважають за краще саме ванни. Ми також радимо робити саме такий вибір.

Похожие страницы