​Як купити недорогий диван хорошої якості

11 января 2020

Купити диван недорого - не означає вибрати в інтернеті перший-ліпший найдешевший варіант, який підходить за зовнішнім виглядом і розмірами, а потім через кілька місяців викинути його на смітник. Такі покупки обходяться занадто дорого, Ви витратите набагато більше коштів, так як меблі доведеться купувати знову, не кажучи вже про витрачений час на вибір, покупку, установку і зіпсованих нервах при експлуатації неякісної меблів. Набагато приємніше купити диван, який, може бути і не найдешевшим серед пропонованого різноманіття м'яких меблів, але прослужить Вам багато років, не втрачаючи своїх початкових естетичних і експлуатаційних властивостей. В цьому випадку економія буде суттєвою, і користуватися такими меблями - одне задоволення!

Як не помилитися з вибором недорогого дивана?

1. Купуйте фірмову меблі відомих, перевірених часом фабрик (краще, якщо виробник і продавець - одна особа, так як солідні меблеві компанії дорожать своїм ім'ям, і якість пропонованої продукції буде на належному рівні).

2. Не соромтеся вимагати у продавця виробничі сертифікати і гігієнічні висновки експертиз. Само собою зрозуміло, що при кустарному виробництві таких документів у продавця немає.

3. Перш ніж купити недорогий диван, складіть, хоча б поверхневе уявлення про матеріали і конструкції з яких він складається (поцікавтеся у продавця, задайте конкретні питання про каркасі, механізмах трансформації, вигляді наповнювача).

4. Не ставте головною метою - "купити диван дешево". Якщо Ви обмежені в засобах, вибирайте в середньому ціновому діапазоні, виграючи в якості. Відсутню суму можна отримати, оформивши кредит або розстрочку.

5. Не поспішайте з вибором. Виробники м'яких меблів завжди привертають покупців новинками, спеціальними пропозиціями, акціями, знижками і розпродажами (наприклад, безпосередньо перед виходом в продаж нової колекції). Якщо Ви впевнені в "солідності" виробника, можна безбоязно скористатися одним з таких пропозицій. Дуже часто, при цьому, можна зовсім дешево купити диван, який раніше, до застосування спеціальної ціни, коштував солідних грошей.

6. В інтернет-магазинах ціни диванів, так само як і інших меблів, зазвичай значно нижче, ніж в меблевих салонах, де доводиться нести набагато більші поточні витрати на оплату оренди, зарплати персоналу і т.д, в порівнянні з вмістом інтернет-магазину. Але тут варто повторитися, такі покупки варто здійснювати, якщо Ви впевнені в сумлінності виробника, так як вибираючи по фотографії, легко можна помилитися в якості.

Наш інтернет-магазин пропонує своїм покупцям тільки фірмову м'які меблі власного виробництва, торгових марок «Константа» і «MiaNotti». Ми завжди впевнені в своїй продукції і не пропонуємо своїм клієнтам дивани сумнівної якості. 87% наших покупців здійснюють повторні покупки м'яких меблів фабрики «Константа». Це говорить про те, що клієнти залишаються задоволені якістю і функціональністю меблів.

Похожие страницы