​Гіпсокартонні стелі на кухні

6 июня 2018

Можна сказати, що на будь-якій кухні практично завжди є досить висока вологість повітря. Тому стеля в даному приміщенні краще монтувати з якогось вологостійкого сучасного матеріалу.

У такому приміщенні стелю відносно швидко брудниться. Тому матеріал для його обробки повинен бути ще і миється. Домогтися легкості монтажу стельового покриття на кухні можна за допомогою гіпсокартону, який має невисоку вартість і чудову практичність.

Качественный монтаж натяжных потолков в Мытищах заказать по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Найчастіше в тільки що побудованому будинку відбуваються деякі переміщення таких поверхонь як стіни і стеля. Все це відбувається через усадки будинку. Якщо ви вирішили зробити капітальний ремонт до того моменту, коли такий будинок остаточно сяде, то для кухні варто вибирати натяжні стелі.

Говорячи про гіпсокартонних конструкціях потрібно відзначити той факт, що стеля з подібного матеріалу «з'їсть» трохи висоти кімнати. Тобто кухня з тільки що змонтованим гіпсокартонних стелею втратить в висоті приблизно 10-15см. Але під поверхнею такого стелі ви з легкістю проведете необхідну кількість електропроводки, вентиляції та деякого іншого обладнання. Структура гіпсокартону така, що він дозволить значним чином знизити рівень шуму від сусідів зверху. Напевно, ця проблема багатьом новоселам чудово знайома. За гіпсокартонних стелею сховається безсторонній зовнішній вигляд чорновий поверхні основної стелі. Пам'ятайте, що під час монтажу системи вентиляції під гіпсокартонних стелею потрібно встановлювати спеціальні клапани, як це можна зробити дивіться тут. Вони призначені для того, щоб направити повітряні потоки в правильному напрямку.

Зробити більш якісне освітлення кухонного приміщення вам допоможуть точкові світильники, які вбудовуються в гіпсокартонна стеля. Ну а якщо ви раптом забажаєте встановити на своїй оновленій кухні люстру масою понад шість кілограмів, то в основу стелі доведеться вмонтувати металевий гак. На ньому і буде триматися такої великої освітлювальний прилад.

При монтажі гіпсокартонної стелі дотримуєтеся наступну послідовність дій.

- Намітьте нульовий рівень, який допоможе орієнтуватися при монтажі каркаса з металевих профілів. Каркас повинен бути закріплений досить міцно і не хитатися при невеликому зусиллі. Якщо цього не добитися, то ваш гіпсокартонна стеля незабаром просто потріскається.

- Далі приступає до обшивки стельової поверхні гіпсокартоном.

- Після проведення обшивки слід зайнятися закладенням швів, які виникнуть на місцях стиків гіпсокартонних листів. Для цієї роботи застосовується шпаклівка і будівельна стрічка.

- Все оздоблювальні роботи вважаються як би заключним етапом. Вони включають в себе шпаклівку поверхні, шліфування висохлого матеріалу і його подальше фарбування.

Щоб якось захистити свій новий стелю від несподіваного затоплення зверху можна в поверхні гіпсокартону виконати кілька наскрізних отворів. Їх призначенням стане пропускання води. Адже якщо вона буде накопичуватися на стелі, то всі матеріали прийдуть в повну непридатність. А так ви зможете провести тільки малооб'ємні оздоблювальні роботи.

Похожие страницы