Ходунки для інвалідів та людей похилого віку. Продаж і прокат

27 апреля 2017У каталозі нашої компанії можна знайти найсучасніші засоби для реабілітації. Зокрема, ми пропонуємо купити або взяти напрокат за цілком доступною ціною ходунки для інвалідів, а також для літніх людей. Ці пристосування дають можливість пересуватися самостійно, стабільно утримуючи в межах чотирьох опор вертикальне стан корпусу. Крім того, дане обладнання може бути використано хворими, які перенесли серйозні операції, що вимагають тривалого періоду відновлення (переломи, інсульти, інфаркти і т.д.). Завдяки ергономічній конструкції ходунків для інвалідів можливе значне зниження навантаження на нижні кінцівки, що так важливо для людей з обмеженими можливостями.
Моделі ходунків для інвалідів

Доступный прокат ходунков, цены на услуги Вас приятно удивят.


Існують складні і нескладні моделі, реабілітаційна техніка на колесах і без них - ціна на вироби залежить від їх специфіки, комплектації, наявності додаткових функцій. Так, ходунки на колесах комплектуються зручним, регульованим по висоті столом і стоянкового гальма. Ходунки роллатори можуть оснащуватися кошиком для покупок. Завдяки міцній сталевій рамі конструкції здатні утримувати вагу до 150 кг.

Компактні, стійкі, ергономічні ходунки для інвалідів ви можете не тільки купити - можливий і їх прокат за цілком демократичною ціною. Рада досвідченого фахівця нашого салону дозволить вам вибрати модель, оптимальну як за своєю вартістю, так і за специфікою призначення.

Похожие страницы