​Підлоги для складу і цеху

8 декабря 2017

На сьогоднішній день всі промислові об'єкти, виробничі приміщення, склади, цехи і ангари мають одну складову - це бетонна основа всередині приміщення. Бетон є найпростішим, надійним і недорогим матеріалом вже багато років. Крім достоїнств у цього матеріалу є і недоліки, які як правило проявляються вчасно його експлуатації.

Качественный натяжной потолок Вы можете заказать на сайте http://irk-potolok.ru/ по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Згодом бетонну основу піддається руйнуванню, з'являються тріщини. Це в свою чергу призводить до пилоутворення, що безсумнівно позначається на здоров'ї співробітників працюють на даному підприємстві, доставляючи при цьому багато клопоту прибиральникам приміщень, так як бетонний пил погано піддається прибиранню.

підлоги для складу підлоги для цеху

Крім того, наявність пилу на об'єкті виводить з ладу всі рушійні механізми, це можуть бути гідравлічні візки, електричні штабелери, тягові механізми і різні види промислових верстатів. Для того щоб уникнути перерахованих наслідків, бетонній основі потрібне додаткове покриття, яке буде відповідати нормам і правилам техніки безпеки при експлуатації в відповідальних приміщеннях.

Пол для складу і цеху - яким він повинен бути?

Пожежобезпечним.

Повинен мати великий запас міцності, з огляду на інтенсивну експлуатацію.

Ремонтопрігодним.

Стійким до агресивних речовин і реагентів.

Чи не повинен накопичувати пил і бруд, легко піддаватися прибиранню.

Основна мета - знепилити поверхню і зміцнити бетонну основу. Найпростіший і економічно вигідний варіант, що включає в себе: шліфування і вирівнювання поверхні, нанесення епоксидного складу грунтовки в два шари. Даний спосіб позбавить від пилу об'єкт, зміцнить бетонну основу і прослужить 1-2 роки.

Інший варіант - це повноцінне епоксидне або поліуретанове покриття. Збільшить максимальний термін експлуатації поверхні, підвищить його зносостійкість, герметизує бетонну поверхню і захистить від впливу агресивних рідин. Наша компанія пропонує свої послуги з улаштування підлог для складу і цеху. Звертайтеся в офіс нашої компанії за консультацією та первинної оцінкою Вашого об'єкту

Похожие страницы