​Паркет бамбуковий: зручність і простота

14 марта 2019

Стаття про укладання паркету з бамбука клейовим методом. Послідовність робіт, нюанси, рекомендації, поради з укладання ...

Самый популярный гипермаркет офисной мебели предлагает Вашему вниманию огромный ассортимент товаров по самым выгодным ценам на сегодняшний день.

Паркет На сьогоднішній день паркет є дуже популярним матеріалом для укладання підлог. У нього прийнятна ціна, хороша якість, до того ж, він дуже невибагливий в догляді. Будівельні магазини пропонують просто величезний вибір паркетних підлог, виготовлених з різного сировини. Але особливою популярністю володіє паркет з бамбука, так як він недорогий і найпростіший в укладанні.

Укладати паркет з бамбука можна двома способами: плаваючим і клейовим. Мабуть, найпоширеніший спосіб - клейовий.

Укладання паркету з бамбука

Ні в якому разі не можна укладати паркет відразу ж після вилучення його з упаковки, так як йому необхідно «вилежатися» на рівній поверхні. Час «вилежування» має становити не менше 48 годин. За цей час якраз можна вирівняти підлоги за допомогою стяжки. Важливо, щоб стяжка не мала ухилів, тріщин і нерівностей, інакше паркет, просто напросто, не ляже. На допомогу в таких ситуаціях приходять самовирівнюючі суміші. Після того як все добре висохне, підлоги необхідно буде прогрунтувати, щоб забезпечити найбільш надійне зчеплення паркету з поверхнею, на яку він буде покладений.

Укладання паркету слід проводити на спеціальний підкладковий матеріал. З цією метою чудово підійде влагоустойчивая фанера. Для того щоб вона сильно не прогиналася під паркетним покриттям і в подальшому не зламалася, її розрізають на рівні частини, а потім закріплюють саморізами, відстань між якими має становити 5-7 сантиметрів. Після настилу, фанеру необхідно залишити «відпочивати» на пару діб.

Отже, укладання бамбукового покриття рекомендується починати від кута кімнати, який розташований навпроти входу, рухаючись в напрямку якраз на цю запис. Такий рух забезпечить найбільш вдалу і рівне укладання, і практично зведе нанівець нарізування паркетних дощок і їх «підгін».

Дошки кріпляться на спеціальний клей, який не повинен містити в своєму складі води, інакше підлоги взбухнут. Між собою планки з'єднуються за допомогою особливого молотка зі скошеним краєм. Фіксується паркет способом паз в паз або ж через шип за допомогою цвяха, який спочатку необхідно вбити під кутом в 45 градусів, а потім повністю втопити. Суміжні бамбукові дошки при укладанні повинні зміщуватися, а відстань від стін слід зробити півтора сантиметра, щоб уникнути набрякання і освіти нерівностей.

Після того як весь паркет з бамбука буде покладений, можна кріпити плінтуса. Рекомендується вибирати плінтуса, зроблені, як і паркет, з бамбукового сировини, тоді підлоги будуть виглядати гармонійно. Монтаж плінтуса найкраще здійснювати рухаючись від дверей або ж від кута. На стиках плінтусів бажано робити кут в 45 градусів. Після монтажу стирчать головки саморізів закриваються спеціальними маскують ковпачками або ж зашпакльовуються і фарбуються в потрібний колір.

До речі, у зв'язку з тим, що бамбуковий паркет виготовляється з натурального природного сировини, кожна дошка має свій малюнок, завдяки цьому можна створити унікальний і неповторний візерунок на своєму підлозі.

Ще однією незаперечною перевагою бамбукових паркетних дощок є те, що вони продаються відразу з лаковим покриттям, а значить, не доведеться витрачати додаткові кошти і час на придбання лаку і обробку підлог.

Похожие страницы