Продаж і монтаж кондиціонерів в Києві від ClimatBud

19.06.2018

Системи кондиціонування в Києві, з доставкою по всій Україні. Системи кондиціонування одне з комфортних винаходів 20-го ст. У 1902 році був сконструйований перший кондиціонер, він мав промислове призначення в друкарні. Перша холодильна машина кондиціонер, була винайдена для охолодження приміщення і устаткування телефонного дротяного зв'язку. Через сто років, кондиціонер вже не розкіш, він став помічником і поліпшив наше життя, за допомогою управління комфортом, в виробничих, комерційних і торговельних приміщеннях. На сьогоднішній день системи кондиціонування, придбані на сайті climatbud.com.ua за вигідною ціною, здатні підтримувати комфортну температуру в будь-який час року, влітку вони охолоджують, а в зимовий період обігрівають. Кондиціонер це не тільки комфорт, але і економія електроенергії, адже ККД кондиціонерів вище трьох.

За типами кондиціонери можуть бути, побутові і промислові. Відмітна риса промислових кондиціонерів це потужність, зазвичай вона повинна перевищувати сім кіловат продуктивної потужності. Побутова лінійка кондиціонерів обмежується восьми кіловатами, в залежності від виробника.

Спліт-система і моноблочні системи кондиціонування, відрізняються тим, що моноблок має один корпус, в якому розташовуються і компресор і конденсатор, при експлуатації моноблок поступається за характеристиками спліт-системи підвищеним шумом. Спліт-системи це кондиціонери, які мають, внутрішній і зовнішній блок, вони з'єднані між собою фреон-магістраллю, і кабелем управління, харчування.

Відмінність спліт-систем, у внутрішньому блоці кондиціонера, по ньому дається назва в залежності від виконання внутрішнього блоку, наприклад, спліт-система настінного типу говорить сама за себе, внутрішній блок кріпиться до стіни, або підстельового типу внутрішній блок вішається на стелю. Наша компанія є дилером багатьох торгових марок кондиціонерів. У нашій компанії ви можете купити кондиціонери, отримати гарантію на кондиціонер, на монтаж кондиціонера. Також ми надаємо повний комплекс послуг в сфері систем кондиціонування і вентиляції.

Похожие страницы