​Букмекерська контора - що це таке?

27 сентября 2020

У букмекерських конторах працюють букмекери, які займаються фінансовою діяльністю, а саме приймають грошові ставки і виплачують виграші на різноманітні спортивні події, а також можуть прийматися ставки на телевізійні, політичні та культурні події. Букмекер повинен бути професіоналом і грунтовно зобов'язаний знати той вид спорту, на який приймає ставки.

Ставки на спорт мають дуже глибокі корені, ще в Стародавньому Римі робилися ставки на іподромі, пізніше до них приєдналися ставки півнячих боїв. І тільки в 19 столітті люди почали ставити на різні спортивні події. Згодом все зрозуміли, що ставити можна абсолютно на все, що може здійснювати будь-які-небудь дії, головне щоб була достатня кількість бажаючих це зробити. З цього часу і зародилися чесні букмекерські контори, або як в старовину його називали сперечальники. А сталося це в Англії, яка до сих пір лідирує по числу букмекерських контор і відповідно гравців.

Не дивлячись на стрімкий розвиток букмекерського бізнесу на території колишнього СРСР, ставки на вітчизняних футбол майже не користуються попитом, так як в інших країнах тоталізатори тісно переплітаються з футбольним світом. І сьогодні вже ні кого не здивуєш наявністю ймовірних футбольних прогнозів і коефіцієнтів в пресі і Інтернеті.

Коли гравці роблять ставки, вони завжди розраховують на виграш. Ви навряд чи зустрінете людину бажає програти свої гроші. Також практично неможливо знайти гравця, який буде стверджувати, що він завжди тільки заробляє на ставках.

Велика частина гравців, що робить ставки в довгостроковій грі, в результаті програють. Основною причиною їх поразок ставати їх необізнаність або те, що вони починають сприймати букмекерську контору як ніби це щось на зразок рулетки або Форексу, де все залежить від везіння. Даний тип гравців, на зразок розуміють, що вони роблять, але все одно це не змушує їх аналізувати і переглядати спортивні новини і інформацію, для того щоб скласти вірний прогноз. Такі гравці просто використовують різні стратегії і приводять себе тільки до банкрутства.

Більшість програшів в ставках відбуваються з вини самих гравців, часом їх самовпевненість, не вміння вчасно зупинитися, тверезо мислити і відсутність волі, призводить їх до краху і нездатності перетворити ставки в свій постійний дохід.


Как выбрать терминал для торговли на бирже: советы
Похожие страницы