​Як вибрати радіатор опалення?

5 июня 2018

Як вибрати радіатор отопленіяВ Росії кліматичні умови такі, що опалювальний сезон триває половину року. На вулиці в цей час не особливо можна розгулятися, тому більшу частину часу ми проводимо в опалювальному приміщенні більшу частину свого життя. Отже, про покупку хорошого, якісного, естетичного радіатора потрібно подбати заздалегідь.

Вы можете заказать недорогой ремонт квартиры под ключ, по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

З огляду на те, що сьогодні можна знайти алюмінієві, сталеві, біметалеві, чавунні радіатори опалення. Дана стаття покликана допомогти розібратися в цьому різноманітті.

Детальніше

Як ми вже сказали, можна виділити кілька видів радіаторів опалення:

- алюмінієві;

- чавунні;

- біметалеві;

- сталеві.

Тепер важливо розібратися з перевагами і недоліками кожного з видів. Почати хотілося б з старих добрих чавунних радіаторів. Серед переваг можна виділити порівняно невисоку вартість, надійність, простота експлуатації. Недоліки - непоказність дизайну.

Сталеві радіатори вигідно відрізняються тим, що вони мають дуже низьку вартість, високу тепловіддачу. Недоліком є те, що їх не варто встановлювати в центральну систему опалення.

Серед достоїнств біметалевих радіаторів опалення можна виділити те, що вони мають високу тепловіддачу, гарний робочий тиск, елегантний дизайн. Але при цьому досить дорого коштують.

Алюмінієві радіатори опалення мають ряд переваг: висока тепловіддача, гарне прохідне перетин, дизайн, невелика вага секцій, високий тиск, оптимальна ціна. Нестачі можна виділити два: ймовірність корозії і необхідність видаляти повітря з верхнього колектора.

Будемо сподіватися, що дана стаття прояснила для вас деякі технічні тонкощі і тепер ви без зусиль зможете вибрати той радіатор опалення, який потрібен саме вам.

Похожие страницы