​Як вибрати розмальовку?

26 марта 2019

В цьому Вам допоможуть декілька наших порад.

Перш за все, орієнтуйтеся на вік Вашої дитини. Пам'ятайте, що маленьким дітям (з 2 до 4 років) слід пропонувати прості розмальовки з великими елементами і чіткими контурами. Дітям же постарше (4-6 років) будуть цікаві більш складні і різноманітні розмальовки, що відрізняються численними дрібними деталями.

Враховуйте стать Вашої маленького художника. Дитячі розмальовки для дівчаток і хлопчиків відрізняються між собою. Так, перші проілюстровані ляльками, принцесами та героїнями мультфільмів, тоді як другі - різними машинами, літаками, роботами. Може трапитися і так, що дитині може сподобатися розфарбування, умовно відноситься до протилежної статі. В цьому немає нічого страшного. Нехай він розширює свій кругозір за допомогою тих картинок, які йому в даний момент цікаві.

Визначте для себе, - для якої саме мети Ви хочете використовувати розмальовку. Одна справа, якщо Ви просто хочете зайняти дитину на деякий час, - тоді підійде проста розфарбування. Інша справа, - Ви хочете, щоб він розвивався в процесі розфарбовування картинок, тоді свій вибір краще зупинити на розвиваючих і навчальних розфарбовуваннях.

Всі розмальовки для дівчат, представлені на сайті, розділені по різних категоріях. Це, безсумнівно, полегшить процес пошуку потрібної картинки.

Визначившись з вибором, Ви можете завантажити розмальовки з сайту до себе на комп'ютер. Потім Вам залишиться тільки роздрукувати розмальовки на принтері. А далі - справа за дитиною.

Робота по розфарбовування картинки олівцями або фломастерами зможе стати по-справжньому корисною для дитини, оскільки будуть розвиватися його уяву, уважність, дрібна моторика, посидючість і акуратність. Якщо ж раптом не буде можливості роздрукувати вподобану розмальовку, можна розфарбувати її онлайн тут же на сайті. Розфарбовану картинку можна буде скачати до себе на комп'ютер, зберегти і вивести на друк.

А якщо Ви ще й похваліть своє чадо за старанно розфарбовану картинку, користь від роботи над нею багаторазово збільшиться, оскільки це буде стимулювати дитини до подальшого розвитку, і він буде прагнути і далі акуратно малювати, удосконалюючи свої навички.

Похожие страницы