​Квартири в новобудовах

10 сентября 2017

Житлові комплекси створюються з якісних матеріалів кваліфікованими фахівцями, які застосовують європейські технології в будівництві. Компанія продає квартири в споруджуваних будинках з зручними плануваннями і якісної фінської обробкою. Купити квартиру в Києві - значить почати жити в європейському стилі - легкому, спокійному, з повагою до дому і в гармонії з навколишнім середовищем.

У всіх будинках великі «фінські» балкони

У деяких квартирах розташовані фінські сауни

Можлива установка кухонних гарнітурів

Квартири - це надійна сучасна нерухомість від європейської компанії. Ми здійснюємо продаж квартир і комерційних приміщень в будинках Києва за ціною забудовника.

Вы можете купить квартиру киев по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Будівництво комфортабельних житлових комплексів та продаж квартир в нових будинках є пріоритетними напрямками роботи компанії в Україні. Наше житло - це не просто гарні квартири в новобудовах без посередників, це нова якість життя і комфорт в кожній деталі.

Ми дбаємо про клієнтів і знаємо, що пошук ідеального житла справа клопітка, тому пропонуємо зручні і приємні додаткові опції для покупки квартири Києві:

Іпотека спільно з рядом банків

розстрочка платежів

Вибір варіантів обробки

Вибираючи, у якого забудовника купити квартиру, варто віддати перевагу надійної компанії з багаторічним досвідом.

НОВІ квартири в споруджуваних будинках

Будинки, що будуються і здані новобудови від забудовника - це комфортне, стильне і раціональне житло від провідного фінської будівельної компанії. Компанія пропонує широкий вибір планувань: від 1-кімнатних до 5-кімнатних, а також квартири в будинках і котеджі поруч з містом. Підбір квартири без посередників від забудовника здійснюється нашими фахівцями. Вони порадять, де купити квартиру, яка відповідатиме Вашим вимогам.

Похожие страницы