​Як викопати траншею під водогін?

17 апреля 2018

Траншея під водопроводКогда всі дозволи на проведення водопроводу отримані, розроблений проект, виникає необхідність прокопати траншею. Це можна зробити ручним способом за допомогою звичайної лопати або за допомогою спеціальних пристроїв.

Для цього, наприклад, організована оренда спецтехніки в Єкатеринбурзі. Кожен спосіб має свої особливості та переваги.

Ручний спосіб, за допомогою лопати і м'язової сили, найбільш раціональний, коли водопровід розрахований на невелику глибину, приблизно до півтора метрів, а також якщо у вас на ділянці є будівлі або посаджені дерева, які обійти можна тільки за допомогою ручного способу або ви просто вирішили трохи заощадити.

Купить двухкомнатную квартиру Вы можете на сайте novyeteremki.com.ua по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Можливо, ваш ділянка має такі особливості, що техніка заїхати на нього не зможе або якщо у вас завезений, родючий грунт, який просто шкода грубо перекопувати екскаватором. Після механізованого способу грунт буде достатньо довго відновлюватися. При ручній роботі необхідно ретельно дотримуватися заходів безпеки, особливо на сипучому грунті. Найкраще закріплювати траншею спеціальними щитами для запобігання обвалення.

Спосіб, при якому використовуються механізми, найбільш зручний, якщо є для цього відповідні умови. Для такого способу здається спецтехніка в оренду. Це досить вигідно і швидко. За невелику плату можна прокопати значну траншею на досить велику глибину. Цей спосіб є досить доречним, якщо у вас можна безперешкодно заїхати на ділянку і немає будівель і дерев на шляху водопроводу, а також немає необхідності зберігати родючий шар ґрунту, який після використання техніки довго відновлюється.

Оплачувати роботу краще за все не погодинним способом, при якому механізатор буде тягнути час і робити часті перекури або бігати по кущах, а відразу за весь обсяг. Можна також викопати траншею і міні-технікою, попит на яку з кожним днем все більше. Вона зручна, маневрена і швидко працює.

Похожие страницы