Дизайн радіатори опалення

19 апреля 2017

Дизайн радіатори опалення
У свідомості простого обивателя, дизайн радіатор - це дорогий прилад опалення, який можуть собі дозволити купити в будинок лише забезпечені люди, а в офіс - великі компанії. На практиці ж, сьогодні існує відразу кілька компаній, що пропонують дизайнерські радіатори за вельми привабливою ціною, яка лише трохи перевищує вартість звичайних сучасних підлогових і настінних електричних і водяних приладів опалення. За великим рахунком, в даний час існує два типи дизайнерських радіаторів, які називаються такими тому, що прилади опалення першої категорії є підлогові батареї, виконані «під старовину», а другий - радіатори, створені відомими дизайнерами.

У будь-якому випадку, крім привабливого і незвичайний зовнішній вигляд, дизайн радіатори нічим не відрізняються від стандартних приладів опалення в класичному стилі і створених в останні кілька років спеціально для установки в приміщеннях з сучасним дизайном. Тому що знають споживачі вибирають різні типи дизайнерських радіаторів орієнтуючись не на вартість продукції, а на надійність і економічність приладу опалення.
Дизайнерські радіатори опалення Terma

Вы можете приобрести оригинальные дизайн радиаторы по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.


У нашому салоні-магазині продукції торгової марки Terma, офіційним дистриб'ютор якої є наша компанії, представлений найбільш широкої в Санкт-Петербурзі вибір дизайн радіаторів Терма, виконаних як в класичному, так і по-справжньому революційний стилі. Звернувшись до наших консультантів за адресою вул.Польова Сабіровская, д.54, ТBК ІНТЕРІО, поверх 1, Ви зможете купити настінний і підлоговий, вертикальний і горизонтальний, а також для установки під вікно дизайнерський радіатор, розроблений провідними дизайнерами приладів опалення для квартири, котеджу , офісу та інших приміщень. У разі придбання водяного або комбінованого дизайн-радіатора Terma обов'язково ознайомтеся з вимогами до води - вони не призначені для систем центрального опалення та водопостачання і можуть встановлюватися тільки в закриті (автономні) системи. Детальніше вимоги до води перераховані тут.

Похожие страницы