Доставка збірних вантажів з Китаю

9 мая 2017В наші дні все більше українських компаній будують свій бізнес на реалізації продукції, привезеної з Китаю, знаходячи собі надійних партнерів в цій країні. Підтвердженням тому служить постійне зростання обсягів імпорту китайських вантажів в Україну.

«Меридіан Карго» надає повний обсяг послуг з доставки та митного очищення збірних вантажів з Китаю в Україну. У цьому нам дуже допомагає власна складська і транспортна інфраструктура в КНР.

У наших офісах, розташованих на території Китаю, працює інтернаціональна команда: це українці, які досконало володіють китайською мовою, і корінні китайці, які говорять російською. Такий склад нашої команди дозволяє домогтися максимального ефекту для ведення бізнесу з Китаєм нашими Клієнтами. В період організації бізнес-процесів з Китаєм, українському підприємцеві важливо зробити правильний вибір хорошого місцевого виробника і його товару, а також подбати про мінімізацію своїх ризиків і витрат, так як робота з партнерами в цій країні може бути ускладнена рядом специфічних особливостей національного менталітету і бізнес -етікета. Наші менеджери допоможуть Вам у виборі надійного партнера і пояснять всі необхідні тонкощі Сходу.

Быстрая перевозка сборных грузов из китая по самой доступной стоимости на сегодняшний день.


Доставка збірних вантажів з КітаяУслугі доставки вантажів з Китаю включають в себе наступні пункти:

Упаковка, стикеровка, палетування вантажів;
Консолідація та зберігання на складі;
Страховка;
Експедиція.

Доставка з Китаю здійснюється за допомогою різних видів транспорту в залежності від потреби і групи товару. «Меридіан Карго» виробляє транспортування продукції з Китаю авіа, автотранспортом і морем. Найбільш затребуваною є доставка вантажів по морю. Під час перевезення вантажів за допомогою авіа з Китаю в Україну, дуже сильно скорочуються терміни, в які товари прибувають в пункти призначення. При необхідності, розробляється спеціальна мультимодальная схема транспортування продукції з Китаю з використанням різних видів транспорту на різних етапах перевезення.

Переваги використання послуг компанії «Меридіан Карго»:

наявність власних консолідаційних складських приміщень в ключових індустріальних районах Китаю - Пекін, Гуанчжоу;
можливість організації внутрішніх перевезень з китайських фабрик на наш склад;
робота з будь-якими регіонами КНР;
доставка «до дверей», тобто на склад клієнта в будь-яке місто України.

Ми гарантуємо кожному нашому Клієнту, що вантаж приїде в повній цілості і в обумовлені терміни.
10 причин по яким
нас вибирають наші клієнти

Гарантія термінів. Ексклюзивна доставка вантажу з Китаю авто-транспортом за 30 днів. Власні склади в Китаї і Європі, Туреччині. 11 річний досвід роботи на ринку України. Представництва в Україні, Китаї, Туреччині, Польщі. Гнучка система знижок для нових та постійних клієнтів. Постійний контакт з особистим менеджером. Гарантія збереження вантажу. Оформлення всіх необхідних документів під ключ. Рішення складних і нестандартних завдань.

Похожие страницы