Соціальні пільги та право на житло

1 февраля 2017У соціальній сфері військовослужбовці та члени їх сімей також гостро потребують захисту власних прав. Право на забезпечення житлом, постановку на облік потребуючих поліпшення житлових умов, на пенсії, одноразові допомоги, пільги - всі ці права часом зневажаються як в результаті некомпетентності посадових осіб квартирно-експлуатаційних частин, так і зловживань службовим становищем співробітниками житлових управлінь, інших організацій і соціальних служб. Багато людей просто не знають всіх положень житлового законодавства, встановлених для військовослужбовців пільг і норм. Навіть якщо кадровий військовий знає свої права, він часом не готовий чітко спланувати свої дії, щоб найбільш коротким і правильним шляхом домогтися необхідного результату. Тут військовослужбовцям необхідна грамотна юридична консультація.
Найвразливіша в правовому плані соціальна група - члени сімей військовослужбовців, які загинули під час виконання службових обов'язків, в результаті нещасних випадків або померлих від різних захворювань. Вдови і неповнолітні діти, як це не прикро, часто-густо не отримують і половини належних виплат, компенсацій та пільг. Ні в якому разі не можна терпіти скрутне становище, необхідно домагатися реалізації власних прав!

Вы можете получить юридическую консультацию по жилищным вопросам и праву на сайте: http://gestor.kz/page/yuridicheskaya-konsultaciya-po-zhilishchnym-voprosam-i-pravu абсолютно бесплатно.


Як домогтися справедливості, які не гублячи гідності?

Дуже часто до нас звертаються з питанням: де можуть отримати юридичну допомогу офіцери запасу, військовослужбовці за контрактом, члени сімей покійних військовослужбовців?

Компетентну юридичну консультацію військовослужбовці та представники всіх перерахованих вище соціальних груп можуть отримати абсолютно безкоштовно прямо тут і зараз. Перед вами форма заявки за анонімну консультацію. Заповніть цю форму і залиште свій контактний телефон. Ви отримаєте не просто консультацію від людини з юридичною освітою, а конкретну допомогу в плануванні ваших дій від військових юристів, протягом багатьох років успішно захищають права кадрових військових, офіцерів запасу, службовців строкової служби та членів їх сімей.
Люди, службовці Батьківщині, мають право на гідне життя і справедливість з боку держави і суспільства. Переконайтеся в тому, що це не гучні слова, а доступна для вас реальність!

Похожие страницы