Мармурова штукатурка

12 сентября 2017

Мармурову штукатурку застосовують дуже часто в якості оздоблювального матеріалу. Такий вид штукатурки можна використовувати як усередині приміщень, так і зовні. Що робить мармурову штукатурку в якомусь сенсі універсальної. При такій обробці використовують в якості основного інгредієнта мармурову крихту. У той час, як при інших видах штукатур широко використовую синтетичні, ненатуральні речовини. Складовими мармурової штукатурки є різні добавки, які гарантують антисептичний і водовідштовхувальний ефекти.

Мармурова штукатурка хороша тим, що її можна використовувати в різних типах приміщення, підбираючи колір штукатурки виходячи з власних уподобань або поставлених вимог. Часто мармурову крихту замінюють на суміш двох компонентів: мармуру і граніту. Заміна исходника мармурової штукатурки спричинить за собою зміну властивостей самої штукатурки. Про це варто пам'ятає, експериментуючи зі складовими штукатурки.

Схожість мармуру з гранітом все ж не свідчить про збіги у властивостях матеріалів. Мармур відрізняється своєю шорсткою рельєфністю, він легко зчіплюється з будь-якими видами полімеру, володіє високою стійкістю.

Оригинальные пластиковые карты заказать по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Гранітна крихта гірше зчіплюється з полімерами, але її механічні властивості куди вище, ніж у мармурової крихти. Тому вона стійка. Поверхня даного матеріалу так само шорстка.

Ефекту перламутрового сяйва можна домогтися, використовуючи нововведені технології фарбування штукатурки.

Мармурова крихта в якості штукатурки гарантує підвищення міцності поверхні, яку обробляють. Поверхня, покрита мармуровою крихтою, прослужить вам дуже довгий час. Нестандартне приміщення можна отримати, використовуючи різного роду обробки, які змінюють колір мармурової крихти.

Поверхня, оброблена мармуровою крихтою, буде дихати, так як така штукатурка має високу паропроникність.

Штукатурці з мармурової крихти не страшні атмосферні впливи. Вона легко зносить будь-які температури, їх перепади, опади, вплив ультрафіолетових променів. Крім того, мармурова штукатурка відома своєю нешкідливістю і натуральним походженням, що робить її екологічно чистим продуктом.

Мармурова штукатура, використана на внутрішніх частинах стіни, зробить приміщення оригінальним, стане родзинкою інтер'єру.

Похожие страницы