​Перетворюємо присадибна ділянка в "цукерку"

20 декабря 2018

Преображення присадибної ділянки

Кожен власник присадибної ділянки повинен подбати про його ландшафті, щоб простір навколо будинку нагадувало квітучий оазис. Для цього доведеться неабияк потрудитися!

Качественная машинная штукартурка с Профи-Строй залог успеха, стоимость услуг Вас приятно удивит.

Необхідно докласти зусиль до обробки землі, навести порядок на грядках, попрацювати в саду. Благоустрій території, навколишнього заміський будинок, доставляє багатьом дачникам справжнє задоволення.

Насамперед варто навести порядок перед будинком. Починати роботу потрібно з обробки верхніх шарів грунту. Її необхідно скопати і роздрібнити граблями грудки. Це дозволить взимку зберегти вологу, а навесні раніше приступити до роботи. Потім потрібно засіяти газони і розбити квітники. Добре побудувати на присадибній ділянці невелику теплицю і посіяти насіння овочів для майбутньої розсади. Навпроти будинку можна спорудити невелику альтанку, а з боків посадити дві туї. Особливою прикрасою дачних володінь стане жива огорожа, яка додасть їм прекрасний вид і подарує атмосферу казкового затишку.

Після того як наведено лад біля будинку, можна приступити до висадки молодих саджанців на території, відведеній під сад. Дерева треба садити на великій відстані один від одного, щоб згодом їх крони вільно розросталися і не затінювали сусідні рослини. Потім проводиться «формує обрізка» саджанців. Якщо ви не знаєте, як це робиться, в інтернеті і садівничої літературі можна знайти докладний опис і наочні приклади цієї процедури. Бажано внести трохи добрив в грунт, щоб дерева краще розвивалися. Саджанці та кущі для посадки варто придбати в плодорозсаднику, де при вирощуванні дотримуються правильних технологій. Малину, смородину і полуницю потрібно посадити на добре освітленій ділянці, так як ці рослини не люблять тінь.

Тепер саме час зайнятися підготовкою грядок. Спочатку необхідно розпушити землю і внести органічні добрива. Розсада, вирощена в теплиці, висаджується тільки тоді, коли встановиться тепла погода і не буде загрози заморозків. Ознайомитися з прогнозом погоди на сайті в Інтернеті потрібно заздалегідь, щоб не перевести рослини. Огірки також сіють в прогріту землю. А ось морква засівається відразу, як тільки зійде сніг. Бажано висаджувати розсаду рівними рядами, витримуючи відстань між ними, щоб легше було прополювати і поливати овочі.

Кожен дачник повинен провести воду на ділянку або пробити свердловину і качати воду насосом. Її потрібно набирати в бочки з ранку, щоб вона нагрілася за день. Поливати холодною водою рослини не можна. Необхідно вчасно підв'язувати кущі помідор, виконувати польові роботи і ретельно відбирати сорти городніх культур. При гарному догляді за грядками і садом власник ділянки завжди матиме на столі свіжу зелень, соковиті овочі та стиглі фрукти.

Не можна забувати і про хороше освітлення всієї території ділянки. Для цього використовуються як універсальні консольні світильники ЖКП, що працюють від електрики, так і невеликі лампи, що заряджаються від сонячного світла. Для вечірньої підсвічування використовуються і розвішані по периметру будинку гірлянди.

Похожие страницы