​Переваги покупки квартири в новобудові

25 апреля 2018

Купівля квартири в житті людини - справа нечасте. До нього підходять з особливою ретельністю і педантичністю. Вибором покупця, крім різних районів, класів, планувань та іншого представлений ринок первинного і вторинного житла. Слід сказати, що придбання квартири в новобудові істотно відрізняється від покупки власності на вторинному ринку. У подібної угоди є як плюси, так і мінуси.

Позитивним гідністю покупки квартири в новобудові є її порівняно низька ціна. За подібну квартиру можна заплатити на 20-40% менше, ніж за подібну на вторинному ринку. І ціна питання безпосередньо залежить від етапу будівництва, чим раніше ви купуєте нерухомість, тим вона дешевша. Крім цього, спочатку слід вносити суму близько 10-30%, решта по частинах протягом всього будівництва, що є дуже зручно, якщо всіх необхідних грошей ви поки не маєте.

Комфортабельную квартиру Вы можете приобрести на сайте http://novbud.com.ua/ по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Безсумнівним достоїнством придбання квартири в новобудові є те, що ви можете домовитися із забудовником про індивідуальну плануванні, як оздоблювальні матеріали, необхідної обробці і контролювати процес будівництва.

Квартира в новобудові - це найбільш чиста власність з юридичної точки зору. Крім цього, для деяких людей це шанс почати все спочатку. Однак крім позитивних сторін такого придбання покупка квартири в новобудові має і недоліки.

Нові будинки будують в нових районах, де ще немає необхідної розвиненої інфраструктури: магазинів, шкіл, дитячих садів. І якщо деякі будівельні компанії передбачають будівництво подібних об'єктів, то інші дане незручність ігнорують і поки ваш новий будинок обросте всією необхідною інфраструктурою пройде деякий час, - це потрібно враховувати. Квартиру в новобудові дуже складно купити по іпотеці, особливо після кризового періоду, так що якщо ви не маєте повної суми - такий спосіб вам практично заборонений.

При виборі будівельної компанії, з якою ви збираєтеся співпрацювати, необхідно перевірити її репутацію. Випадки затримки термінів будівництва дуже часті, однак, буває так, що будівництво заморожується, компанія оголошує себе банкрутом, і отримати після цього у власність квартиру просто неможливо, - адже її немає в наявності. Щоб уникнути подібного, необхідно перевіряти терміни здачі попередніх об'єктів компанії, аналізувати її діяльність в цілому, знайомитися зі списком власників.

Укладення договору пайової участі в будівництві і необхідність перевірки всіх відповідних документів в зв'язку з цим - справа більш трудомістка й складна у порівнянні з укладанням угоди купівлі-продажу. І допомога юриста в цьому питанні не просто бажана, а необхідна, то наші люди особливо незрозумілі пункти договору в майбутньому можуть стати неприємним сюрпризом.

Терміни здачі в експлуатацію квартир в новобудові часто затягуються, крім того слід мати на увазі, що момент отримання вами ключів від власної квартири і здача будинку в експлуатацію, а значить і передача вам права власності на майно, - це різні речі. І час, коли ви дійсно станете власником, може стати кілька невизначеним.

Купуючи житло в новобудові, слід бути готовим до цвілі, тріщин в стінах і постійному будівельному шумі від сусідів, причому звідусіль, - від цього нікуди не дінешся. Купувати чи ні квартиру в новобудові, - справа кожного. Людина вибирає житло відповідно до своїх уподобань, доходом і інтересами. Головне, бути підкованим в цьому питанні, знати труднощі, з якими доведеться зіткнутися і бути уважними.

Похожие страницы