Переваги купівлі квартиру в новобудові

4 мая 2018

На сьогоднішній день питання придбання власного житла як ніколи актуальний, оскільки на наявний попит існує цілий ряд варіантів пропозицій. Сьогодні ми маємо можливість вибирати, чи віддати перевагу квартирі після будівельників, сталінці або вторинного житла. На остаточне рішення, безумовно, впливає цілий ряд факторів, як то: що розташовується для покупки нерухомості сума, терміновість або відсутність оної, строгі критерії вибору щодо інфраструктури, якості житла, його комфортабельності, поверховості і т.д. Зрозуміло, що чим більше людина готова до компромісів або ж володіє широкими фінансовими можливостями, тим більша кількість варіантів йому доступно.

Придбати квартиру своєї мрії Ви можете на сайті https://intergal-bud.com.ua/ua/projects/filter/town-is-lviv/ за найвигіднішою вартістю на сьогоднішній день.

Популярність придбання квартир в новобудові зараз, як ніколи раніше, висока. Давайте розберемося, чим пояснюється такий ажіотаж навколо будується нерухомості. Данина це моді або ж дійсно, в такому рішенні присутній раціональне зерно, і переваги придбання квартири від забудовника виграють в порівнянні з недоліками, які, на жаль, присутні, як і при будь-якому іншому можливому варіанті.

Говорячи про фінансову вигоду, слід розуміти, що житло після будівельників в елітному будинку і районі явно обійдеться дорожче навіть на перших етапах будівництва в порівнянні з «убитим» вторинним в незручному районі міста. Тобто, в першу чергу, слід визначитися з пріоритетами і найбільш важливими критеріями вибору. У той же час заощадити на придбанні квартири в новобудові дійсно можна, оскільки вартість житла на нульовому етапі будівництва виявиться на 50% дешевше, ніж вже повністю зведеного. Зрозуміло, угода доцільна лише в тому випадку, коли Ви повністю впевнені в репутації і надійності забудовника.

Причому в останньому нескладно переконатися, ознайомившись з його попередніми, вже реалізованими, проектами. Особливо зручною є можливість внесення не відразу всієї суми, а початкового внеску, що не перевищує чверті від усієї суми. Якщо ж Ви готові заплатити більше, але звести ризик до мінімуму, вважаючи за краще придбати житло вже готове до здачі, можна скористатися розстрочкою, яку пропонують забудовники. Нерідко це досить вигідну пропозицію. Або ж, відчуваючи впевненість у завтрашньому дні, можна взяти кредит в банку.

Чисті під'їзди і сходові прольоти, клумби і майданчик для дітей, паркінг і надійно обгороджена від сторонніх територія, відеоспостереження і ввічлива охорона - це далеко не всі придбані нами блага цивілізації, якими безумовно, вторинне житло похвалитися може досить рідко. Старі будинки часом викликають повагу, але змушують придушувати роздратування, наприклад, коли важкі меблі заноситься на власних плечах і спинах носіїв, оскільки крихітна кабіна ліфта вельми обмежує можливості підйому речей. Сучасні будинки мають у своєму розпорядженні не тільки кількома ліфтами, але і додатково безшумно працює вантажний кабіною, що робить процедуру переселення практично «безболісної» і фінансово економною.

Той факт, що квартира після будівельників вимагає капітального ремонту, можна сприймати двояко. Зрозуміло, на здійснення додаткових будівельних робіт будуть потрібні гроші. У той же час, квартира створюється буквально під свого власника, який враховує всі свої потреби і реалізує фантазії. Однак в разі, коли з ремонтом возитися бажання немає, можна скористатися пропозицією деяких забудовників, які продають житло вже з виконаним ремонтом. Якщо ж суть проблеми полягає в скромних фінансових можливостях, недостатніх для повноцінного ремонту, можна обмежитися «перехідним» простим ремонтом, коли на стіни наклеюються паперові шпалери, стелі фарбуються стельової фарбою, а на підлогу стелиться недорогий лінолеум. Тобто, основні витрати йдуть на сантехніку, організацію комунікацій (труби, електрика) і міжкімнатні двері.

Так що, тверезо зваживши переваги і слабкі сторони кожного з варіантів і об'єктивно оцінивши часові та фінансові власні рамки, а також критерії вибору і наявність або відсутність компромісів, і робиться висновок, що дозволяє прийняти найбільш правильне і зручне саме для Вас рішення.

Похожие страницы