​Переваги напівсухої стяжки підлоги

23 мая 2018

Чтоби створити максимально гладку й рівну поверхню підлоги можна використовувати різні види стяжок. Це вважається одним з важливих етапів, адже від його якості буде залежати довговічність і зовнішній вигляд чистової обробки.

Сьогодні декоративна фінішна обробка представлена безліччю варіантів, і вибір залишається за споживачем. Однак основа залишається незмінною, і вона повинна бути досить міцною і не мати вибоїн і тріщин.

Проверка на детекторе лжи поможет Вам вывести на чистую воду любого человека.

Серед наших співвітчизників все більшою і більшою популярністю сьогодні користується напівсуха стяжка підлоги і все завдяки своїм перевагам. Вона здатна забезпечити утворення дійсно гладкою і дуже міцної поверхні під чистову обробку. Укладається і сохне цей матеріал досить швидко, тому що в своєму складі напівсуха суміш має мінімум води. Щоб надати міцність і збільшити термін служби в стяжку додають армирующий елемент у вигляді традиційної сталевої сітки або нового матеріалу, в основу якого входить фиброволокно.

Арматура напівсухий стяжки підлоги

Сталева армована сітка запобігає просідання напівсухий стяжки підлоги при висиханні і не дає поширення тріщин, які виникають в процесі затвердіння матеріалу. Застосування сталевої сітки - це досить поширений і традиційний спосіб, але він має свої недоліки. Перше, сталевий дріт, як і будь-який метал з часом старіє і її вражає корозія через наявність вологи в розчині стяжки. Згодом дріт згниває і не виконує своє призначення, що призводить до втрати цілісності статі. Друге, сітка тільки утримує від збільшення вже утворилися тріщини, але не може запобігти їх виникненню.

Ноу-хау для такої стяжки можна назвати застосування в розчині фіброволокна. Матеріалу представляє з себе довгі нитки невеликої товщини. Коли відбувається приготування суміші, цей матеріал додають в бункер пневмонагнетателя разом з іншими компонентами, тому поліпропіленове фіброволокно досить рівномірно розподіляється по всьому розчину напівсухий стяжки. Більш того цей армирующий елемент не тільки не дає розповсюджуватися тріщинах, а й перешкоджає їх утворенню в стягуванні взагалі, через що така підстава здатне прослужити десятки років.

Похожие страницы