​Переваги та недоліки сухої стяжки підлоги

5 февраля 2019

Існує безліч методів, що дозволяють підготувати рівне і надійне підгрунтя під укладку підлогового покриття. Один з поширених способів - облаштування сухої стяжки ...

Так називають конструкцію, яка складається з плит МДФ, ДСП або дощок. Ключова відмінність сухої стяжки в тому, що її створення не передбачає використання будівельних розчинів. Які якості присутні у даного типу поверхні для оздоблювальних матеріалів? Варто розглянути як плюси сухої стяжки, так і її мінуси.

Переваги сухої стяжки підлоги

1. Простота в облаштуванні. Саме через цю особливість багато власників вдаються до створення подібної основи. Суху стяжку досить легко зібрати самостійно, не докладаючи серйозних зусиль. З будь-яким матеріалом, який в цьому випадку доводиться використовувати, звертатися гранично просто.

Доставка груза из Москвы в Магадан заказать по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

2. Велика швидкість збірки. Оскільки не потрібно використовувати будь-які будівельні розчини, немає необхідності здійснювати технологічну перерву. При бажанні суха стяжка збирається протягом одного дня.

3. Незначна маса. Якщо бетонна стяжка часто серйозно навантажує підставу, то суха такого недоліку позбавлена. Вона має дуже скромний вагу, через що неважливо, яка основа під неї використовується.

4. Дешевизна. Всі матеріали, використовувані при влаштуванні сухої стяжки, обходяться дешево. Через це і сама конструкція виходить економічною. Ще заощадити можна з тієї причини, що не потрібно звертатися за допомогою до професіоналів при її створенні.

5. Підходить для різних підлогових покриттів. На суху стяжку можна укласти ламінат, лінолеум, ковролін, клейову плитку і так далі. Тобто вибір варіантів фінішної обробки у власника дуже широкий.

Недоліки сухої стяжки підлоги

Тепер доведеться сказати і про мінуси подібної конструкції. Основний з них - відносно невисока міцність. Суха стяжка при інтенсивних навантаженнях може швидко деформуватися. Також на неї небажано укладати керамічну або керамогранітних плитку, оскільки вага цих покриттів досить великий. Інший недолік зводиться до незначної вологостійкості сухої стяжки. Використовувати її на кухні або у ванній нераціонально.

При правильному використанні суха стяжка може дуже гідно служити. Власнику залишається врахувати описані характеристики цієї конструкції, щоб її створення і експлуатація не доставили помітних проблем.

Похожие страницы