Як правильно робити стяжку підлоги?

6 октября 2017

Стяжка потрібна буде в приміщенні в тих випадках, коли необхідно приховувати конструкції комунікацій, коли потрібно буде видалити нерівності і відколи в підлозі, а також для додання підлозі ще більшої жорсткості. Є пряма залежність між тим, наскільки якісно зроблена стяжка підлоги і терміном експлуатації цього статі.

Існує ряд способів укладання стяжки, серед них виділяють суцільну, напівсуху стяжку і самовирівнюються. Суцільну стяжку створюють власними силами і вручну, а потім, вдаючись до допомоги спеціальних інструментів, вирівнюють цю створену поверхню. Розчин заважають в мішалці до тих пір, поки не стане плюхається зі специфічним звуком. Потім розчин виливають на підлогу і рівняють. Якщо води було більше, ніж повинно було бути, вона почне проявлятися на поверхні, в таких випадках усадка буде досить сильна. Якщо води занадто багато, швидше за все, потім з'являться тріщини в стяжці. Бульбашки в стягуванні не допустимі, їх можна прибирати за допомогою простих жорстких щіток.

Що стосується напівсухий стяжки, то вона все більше людей приваблює своїми перевагами, які відрізняють її від стандартної стяжки, а саме економією води, можливістю витримувати великі навантаження, дуже рівною поверхнею, мінімізацією ризиків в зв'язку з появою тріщин, гарною якістю і іншими характеристиками. Спосіб укладання полягає в використанні сипучого підстави і укладанні на нього спеціальних плит.

Вы можете купить опорный купить изолятор С (С4, С6, С8) по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Самовирівнююча стяжка досить текуча, але саме завдяки цій якості під своєю власною вагою ця стяжка дає дуже рівну поверхню. До складу цих сумішей зазвичай входять пісок, цемент, різного роду пластифікатори, а також речовини, які добре утримують воду в розчині.

До початку заливки, прибирають все крихти і потріскані частини на підлозі. Для кращого зчеплення можна застосувати грунтовку, вона не буде зайвою. Якщо підлогове покриття буде з дерева, то в такому випадку можна використовувати два шари стяжки: перший шар - для грубого вирівнювання, другий шар, більш тонкий, використовувати як фінішний або завершальний шар. Другий шар містить спеціальні волокна, які допоможуть забезпечити краще зчеплення з покриттям підлоги. Якщо ділянка заливки дуже великий, його радять розділяти на невелику кількість дрібних ділянок. Температурний діапазон повинен бути від 10 до 25 градусів. Стягуванні потрібно давати час для повного висихання, не можна проводити роботи, поки не відбудеться повне висихання. Зазвичай, для повного висихання стяжки відводять дві чи три доби. Необхідно пам'ятати ще одну істину, що цементна стяжка може використовуватися тільки в сухих приміщеннях, ніяких ванн і санвузлів, для них можна і потрібно застосовувати цементні розчини.

Похожие страницы