Ремонт ванної кімнати або ремонт ванної під ключ

7.03.2020

Для наших клієнтів, на рівні з комплексним ремонтом квартир ми можемо запропонувати комплексний ремонт ванної кімнати і санвузла (туалету), але тільки "під ключ".При ремонті ванної кімнати в старому фонді, про косметичний ремонт, можна навіть і не думати.Прочитайте до кінця і переконаєтеся в цьому самі.

У багатьох людей складається думка, що ремонт ванної - це 3 дні роботи, найпростіша заміна кахлю, заміна змішувача, фарбування стелі, і відновлення емалевого покриття ванній і не більше того.Це зовсім не так. Такий ремонт ванної, звичайно можливий, але він не прослужить Вам довго.

Ремонт ванной перепланировка фотоМаючи величезний досвід, ми схиляємося до того, що або робити ремонт ванної добре, або не робити його взагалі, і виконуємо тільки капітальний ремонт ванної кімнати, що б в майбутньому Ви не згадували про нас погано.

Ванна кімната Ванна для ремонту після ремонту

Як ми робимо ремонт люкс в старому фонді і нових розробок

Процес ремонт ванної під ключ, є složnym і переглядів specifičnym ремонт, не SMOTRA на Що Там немає місця nebolšoe його розміру, вона вимагає ретельного планування і ПРОФЕСІЙНОГО підходу до ремонту ванної.При ремонті ванної кімнати, зачіпаються безліч видів робіт: демонтаж, вирівнювання стін і підлоги, укладання кахлю, сантехнічні роботи, електрика, заміна дверей і т.д. Почнемо по порядку.

Демонтажні роботи - ремонт ванної починається з повного демонтажу всього наявного там! Збивка кахлю зі стін і підлоги, демонтаж старих сантехнічних труб, змішувачів, ванної, раковини і всього іншого.Після демонтажу, винос всього цього добра на смітник чи вивезення - при капітальному ремонті ванної сміття чимало.

Источник: remstart.ru

Похожие страницы