​Ремонт у ванній кімнаті: послідовність дій

9 апреля 2018

Ремонт у ванній комнатеВанная кімната - особливе приміщення в квартирі або будинку, де знаходиться різна сантехніка, побутова техніка і безліч водопровідних труб і слив для води. Відповідно, вологість в цьому приміщенні підвищена. Але при всіх складнощах експлуатації, необхідно, щоб ванна кімната була комфортна і зручна у використанні.

Оскільки переробка в такому приміщенні - справа непроста і вимагає чималих витрат сил і часу, то необхідно заздалегідь визначити який тип ремонту необхідний - косметичний або капітальний, а потім продумати послідовність дій.

В першу чергу необхідно провести демонтаж обладнання, старої обробки і провести комплекс сантехнічних та електричних робіт. Виконувати ці роботи потрібно якісно, щоб не довелося відновлювати ремонт через деякий час.

Анемін придбати за найвигіднішої вартості на сьогоднішній день.

Необхідно подбати і про вентиляцію у ванній. Для цього встановлюють вентилятори, підключені до електромережі спільно з вимикачем світла в кімнаті або окремо від нього. Вентиляція перешкоджає розвитку у вологому приміщенні вогкості, грибка і корозії.

Наступний етап робіт - оздоблення підлоги і стін. Тут необхідно використовувати вологостійкі матеріали. Для початку підлогу і стіни необхідно вирівняти за допомогою рівня і штукатурки або цементу. Перед укладанням плитки необхідно обробити оштукатурені поверхні розчином антисептика, щоб позбутися від розвитку цвілі і грибка. Після вирівнювання стін можна починати укладання плитки на підлогу, а потім і на стіни. Укладати плитку, як і штукатурку, необхідно від дальньої стіни кімнати до виходу.

Продовжують переробку в ванній кімнаті ремонтом стелі. Найчастіше це може бути підвісна стеля, з вбудованими світильниками, стеля з пластика або алюмінієвого профілю. Але найпростіший варіант - стеля вирівняний і пофарбований фарбою для вологих приміщень.

Закінчують ремонт у ванній кімнаті установкою вологостійких дверей. Вони можуть бути виготовлені з алюмінію, пластику або дерева, покритого вологостійким лаком. Якість дверей залежить і від рівня шумоізоляції.

Коли всі основні етапи роботи завершені, можна встановлювати і підключати вже і красиву елітну європейську сантехніку для ванної, іншу побутову техніку (пральну машину, водонагрівач і т.д.) і меблі.

Отже, якісний і красивий ремонт ванної кімнати послужить гарантією спокою і гарного настрою, а прийняття водних процедур подарує справжнє задоволення всієї сім'ї.

Похожие страницы