​Ремонт в гардеробній і натяжні стелі

3 августа 2017

Якщо ви плануєте використовувати натяжний полотно і вбудовану меблі, то важливо, щоб представники стельової і меблевої компанії працювали спільно. Доручаючи перепланування і ремонт дизайнерському агентству, прослідкуйте, щоб дії всіх бригад координував професійно підкована людина. Ремонт натяжних стель в Санкт-Петербурзі також повинні проводити тільки досвідчені фахівці.

Вы можете приобрести качественные кисти zoeva по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Існує два способи поєднання натяжної стелі і вбудованої шафи. Перший має на увазі, що підвісна конструкція доходить до дверей шафи-купе або вбиральні. Тоді в самому приміщенні для зберігання речей буде базову стелю. Яким чином його обробити ви вирішуєте самостійно. В даному випадку дверцята шафи можуть встановлюватися і до натяжної полотна. Головне - не забудьте залишити планку потрібної висоти, щоб кріпити направляючі балки для стелі.

Другий спосіб полягає в тому, що стеля буде натягнутий у всьому приміщенні, а двері вбиральні або вбудованої шафи кріпляться до бруса через саме полотно. Монтажем бруса займається стельова компанія, але робочі неодмінно повинні узгодити всі розміри з мебельниками. В обох варіантах послідовність робіт і всі технічні нюанси повинні бути узгоджені з виконавцями заздалегідь.

Завершальний штрих дизайну стель у вбиральні - організація освітлення. Якщо природного світла в приміщення проникає достатньо, встановіть вбудовані світильники. Підсвітити дзеркало допоможуть лампи розжарювання, а полки з одягом - для зручності її пошуку і вибору - світлодіодні стрічки. Також доречно використовувати декоративні світильники, бра і приховані джерела світла.

Похожие страницы