​Шафа-купе в коридорі - ідеальне рішення

28 января 2019

Російська реальність така, що більшість наших з вами співгромадян живуть в умовах, далеких від ідеальних. Незручне планування, низька якість матеріалів обробки, неякісні батареї, вікна. І ще багато чого що ...

Є й інша, нова реальність - сучасні технології, які приходять на допомогу нам у вирішенні щоденних проблем. Це і сучасні матеріали обробки, нові євровікна (пластикові, дерев'яні вікна), естетично красиві радіатори батарей. Шафи-купе - той один з небагатьох елементів інтер'єру, здатний у багато разів збільшити функціональність самого недосконалого, з точки зору зберігання речей, приміщення. Приклад тому - шафа-купе в коридорі.

Качественный стол стоячий купить по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Коридор традиційно (не плутати з передпокою) - технічний простір між житловими кімнатами, кухнею, ванною кімнатою. У ряді випадків це приміщення досить широке, щоб розмістити шафа. Шафа-купе в коридорі є лідером за популярністю з-за свого компактного механізму відкривання. Двері шафи-купе розсуваються в одній площині, що не заважає проходу і робить можливі установку шафи-купе навіть в самих вузьких коридорах.

Як правда, шафа-купе в коридорі - це майже манна небесна для квартири з обмеженим числом житлових квадратних метрів. Шафи-купе можуть бути як корпусними, так і вбудованими. Вбудований шафа-купе монументальний і капіталів. Навряд чи ви зможете використовувати вбудований коридорний шафа-купе де-небудь ще. Адже для виготовлення вбудованої шафи використовуються комплектуючі абсолютно певного набору і розміру. Переваги вбудованої шафи одне. Але воно значимо - така шафа дешевий і практичний.

Корпусний шафа-купе для коридору - універсальний варіант. ДСП стінки шафи з'єднані між собою в єдиний корпус. Що дозволяє виробляти його переміщення навіть не розбираючи. Корпусний шафа-купе надалі ви можете використовувати будь-де ще. Він може стати хранителем речей у вітальні або стати стелажем для книг, адже наповнення шафи-купе може бути як індивідуальним, так і універсальним. Це ще одна перевага шафи-купе.

Наповнення шафи-купе для коридору досить тривіально. Якщо це коридор поруч з передпокою, то традиційно там зберігаються предмети верхнього одягу, взуття. Нерідко коридорний шафа використовується і для зберігання побутових предметів та інвентарю (лижі, санки, пилосос). Виготовлений на замовлення за індивідуальним проектом шафа-купе дозволяє передбачити різне наповнення під різні цілі.

Принцип вибору шафи купе заснований на індивідуальному зовнішньому оздобленні та оригінальному внутрішньому наповненні - запорука гармонії шафи з інтер'єром і його власником. Але для хорошого шафи цього не достатньо. Важливо щоб для виготовлення шафи-купе використовувалися якісні, екологічно нешкідливі комплектуючі, до яких відноситься ДСП австрійської фірми Egger. ДСП і ЛДСП Egger відносяться до найвищого класу якості ДСП по міцності і екологічності. Палітра кольорів ДСП EGGER, що відрізняється широким охопленням як найбільш популярних кольорів і фактур так і рідкісних відтінків буде до смаку навіть найвибагливішим натурам.

Похожие страницы