​Ремонт коридору - якісно і надовго

23 января 2019

Ремонт будь-якого приміщення варто проводити так, щоб результат його зберігся, як можна довше. Роботи по ремонту коридору, не є винятком.

Для якісного ремонту коридору потрібно, перш за все підібрати відповідні оздоблювальні матеріали. Варто звернути увагу на те, що коридор - це приміщення з високою прохідністю. У коридор часто потрапляє бруд і вогкість з вулиці. Тому оздоблювальні матеріали для ремонту коридору повинні бути міцними і легко очищатися, не втрачаючи зовнішнього вигляду.

Световые панели Клик купить по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Які матеріали підійдуть для ремонту коридору

Підлога

Найвразливіше місце в коридорі - це пол. Саме, йому дістається найбільше. Для обробки підлоги в коридорі можна вибрати:

підлогову плитку, бажано без рельєфу або з невеликими заглибленнями, для більш легкого очищення.

лінолеум, також без рельєфу.

ламінат з високим коефіцієнтом міцності, призначений для приміщень з високою прохідністю.

вініловий ламінат.

Кольори підлогових покриттів в коридорі краще вибирати не мазкі, інакше безперервна очистка коридору, буде займати дуже багато часу.

стіни

Для оздоблення стін при ремонті коридору варто вибирати оздоблювальні матеріали, які, в разі необхідності, можна буде помити.

шпалери під фарбування.

вінілові шпалери.

пробкові або бамбукові шпалери.

рідкі шпалери.

декоративна штукатурка.

пластикові або ламіновані панелі.

Стеля

Стеля коридору нічим не відрізняється від стель в будь-який інший кімнаті квартири. Ніяким особливим впливів він не піддається. Всі традиційні способи обробки стель підійдуть.

натяжні стелі.

підвісна стеля.

шпалери.

фарбування.

стельова плитка.

пластикові панелі.

Не варто вибирати для коридору занадто темні оздоблювальні матеріали, як правило в коридорі немає вікон і темна обробка зробить його ще темніше. Уникайте світлих однотонних матеріалів, саме, вони більш схильні до забруднень, яке добре видно на світлій поверхні.

Порядок робіт по ремонту коридору

будь-які роботи по ремонту приміщень починаються з вимірів, обчислення площі, складання кошторису і придбання матеріалів.

далі йдуть роботи з видалення та демонтажу старих покриттів.

наступний етап вирівнювання - підлоги, стін і стелі (якщо обраний натяжна стеля, то поверхню стелі у вирівнюванні не потребує).

не забуваємо про розводці проводів, якщо передбачаються зміни.

оздоблення стелі (натяжна стеля можна робити на будь-якому етапі, інші роботи краще здійснювати першими, після чорнової обробки).

обробка стін.

монтаж розеток і вимикачів.

під чистове оздоблення підлоги.

монтаж дверей, плінтусів і порогів.

Дотримуючись цю послідовність при проведенні робіт по ремонту коридору, Ви уникнете необхідності переробляти, щойно зроблену роботу, а також випадкових забруднень нових покриттів.

Викликати фахівців для ремонту коридору

Проведення ремонту в коридорі під силу не кожному, особливо виконання всіх робіт по правилам. Потрібні не тільки навички, але й чимала кількість спеціального інструменту. Для багатьох буде простіше і вигідніше довірити ремонт коридору фахівцям.

Похожие страницы