Ремонт Коридору в Квартирі Фото

Ремонт коридору в хрущовці: поради щодо збільшення простору і декорування

ремонт коридораОсновна риса хрущовських коридорів - це малогабаритність.Створити привітну і затишну атмосферу в коридорі, де мало місце можливо, навіть роблячи самостійний ремонт.

 

І ця стаття вам буде в допомогу. З неї ви дізнаєтеся, які матеріали підбирати для ремонту, як декорувати, висвітлювати і зорово збільшувати тісний коридорчик.

 

Ремонт коридору в хрущовці: збільшуємо простір і вибираємо матеріали

 

Поставимо основне завдання при ремонті незручного і тісного коридору - максимально збільшити простір, і візуально розширити кімнату.

 

В хрущовському коридорі не повинно бути зайвих нагромаджень.З меблів вибирайте тільки шафа-купе, в якому буде розміщена одяг та взуття.Ні яких зайвих тумбочок, пуфів і стільців бути не повинно.

 

Вибір матеріалу

 

ремонт коридора фотоСтелю краще зробити глянсовим, натяжним.Це абстрактно зробить його на 10-20 см вище природного стелі. Не варто експериментувати з кольором, віддайте перевагу білому.

 

Пол можна зробити ламінатним, природних тонів і відтінків дерева.Лінії плавні, без заокруглення кутів.

 

В хрущовської квартирі для створення максимального абстрактного збільшення простору, підлогу роблять з одного матеріалу, одного кольору та відтінку.

 

Стіни або фарбуємо, або віддаємо перевагу шпалерам. Не варто сильно декорувати і прикрашати стіни маленького коридору ліпниною або рельєфною штукатуркою.

 

Колір vybirajte білий, салатовий або nasyŝenno жовтий.Для прикраси стіни підійдуть абстрактні картини, вузьке дзеркало в повний зріст.

 

Вибираємо освітлення та декорування коридору в хрущовці

Якщо у Вас залишилися питання по темі статті, є пропозиції або рекомендації щодо проекту, Ви можете написати їх нашому онлайн-консультанта.Для цього натисніть на зелену кнопку - "Запитання", яка знаходиться з правого боку.Або можете написати нам на email і ми відповімо Вам.

Дека по лучшим ценам дека дураболин купить На сайте стероидов
Похожие страницы