Ремонт і Дизайн Квартир Відгуки

Otdelka і ремонт кімнат у Москві prodazhu

Немає сумніву в тому, що добре виглядає квартира знайде свого покупця набагато швидше, ніж захаращена і бачила свій останній ремонт років так п'ятнадцять тому.

 

Але чи варто старатися, шукати серед оголошень «оздоблення та ремонт квартир в Москві» найдорожче і підтверджене численними відгуками вдячних клієнтів? Ймовірно, немає.І справа зовсім не в тому, що вам ніяк не вдасться включити вартість ремонту в ціну, яку можна буде запросити за квартиру.Секрет, як виявляється, полягає в наступному ...  
Огляд квартири досить рідко здійснюється самим ріелтором, тобто людиною досвідченим і знаючим - куди дивитися і на що звертати увагу.Його завдання, найчастіше, полягає лише в деяких посередницьких послугах, гарантії, що квартира юридично чиста, на ній не висить боргів і вона належить тому, хто її продає.Зовнішній вигляд досить рідко агентів з продажу нерухомості цікавить.А ось покупець, та ще оглядає першу зі списку представлених йому квартиру, увагу сові звертає саме на акуратність і чистоту.Таким чином, прикраси та ремонт квартир в Москві, prednaznačennoj на продаж, dolžna zaklûčatsâ в:  
• ретельному прибиранню, аж до виклику співробітників клінінгових агентств;  
• створення якоїсь ілюзії хорошого стану.  
Зрозуміло, обманювати щодо стану комунікацій не варто, тим більше, що вартість і ремонту можна компенсувати покупцеві знижкою (від ціни за квартиру, навмисно завищеною).Але от створити враження, що квартира щойно пройшла процедуру ремонту мало не «під ключ» - цілком можливо.
Для ремонту та оздоблення московської квартири, призначеної на продаж, краще використовувати недорогі матеріали, але, при цьому, що імітують натуральні.Модний нині стиль «під старовину» або «кантрі» - доріг, непрактичний, але імітувати його можна за допомогою пластику під дерево або під камінь, кількох стареньких аксесуарів.
Якісний ремонт несе в собі ще одну небезпеку - ретельно розрахований дизайн інтер'єру, виконаний в цілком певному стилі, значно зменшує кількість покупців - адже не всім подобається кантрі або еклектика, наприклад.
Таким чином, оздоблення та ремонт московської квартири повинні поєднувати: нейтральність, дешевизну і ... можливість майбутньому господареві перетворити житло в те, що він хоче, анітрохи не расстраіваясь, що буде демонтована стара облицювання стін, підлоги і стелі.

Похожие страницы