Устаткування балкона


Спочатку задумане як зона відпочинку, таке місце в наших квартирах як лождія або балкон, часто перетворюється на захаращений склад старих, непотрібних речей. Як же виправити цю ситуацію і для чого взагалі можна використовувати дане місце в нашій оселі? Переобладнана лоджія збільшить житлову площу квартири, тут можна зробити місце для сну, відпочити після трудового дня, влаштувати невелику оранжерею або невеликий кабінет.

Починати переобладнання лоджії або балкона слід в теплу, суху погоду. Перш за все варто звернути увагу на скління. За словами фахівців, взимку через балкон, втрачається до 70% тепла, тому практичніше і економічніше буде, поставити пластикові вікна. Вони виготовляються з багатокамерних профілів і зміцнюються металевими вставками, що дає прекрасний теплозберігаючі та шумоїзолірующий ефект. Переваги вікон ПВХ вже давно відомі жителям нашої країни. Вони мають дуже естетичний вигляд, легко миються, є довговічними і робляться з екологічно чистих матеріалів.

Сегодня многие автолюбители после приобретения автомобиля, получения прав и оформления всех наобходимых документов на машину ищут возможность техосмотр оформить и пройти поскорее. Для этого необходимо оформить диагностическую карту онлайн быстро и с гарантией за 800 рублей.


Внутрішню поверхню лоджії слід обшити теплоізоляційними матеріалами. Наприклад, такими як: пеноизол, изовер, ізолон, напилюваний пінополіуретан або навіть звичайні пінопластові плити. Всі зазори, шви і стики, треба обов'язково проклеїти термоустойчивим герметиком або закрити монтажною піною, типу «Макрофлекс», «Пенофлекс», «Пеносіл» і їм подомной. На ринку вони представлені у великому асортименті. Так як по будівельним нормам на балкон забороняється виводити центральне опалення, то ідеальним варіантом обігріву балкона стане масляний радіатор і тепла підлога. Перед установкою теплої підлоги, в основу має сенс покласти фольгоізолон. Цей гідропароізоляціонний матеріал, за своїми параметрами, замінює стіну товщиною в півтора цегли і прекрасно зберігає тепло.

Важливе значення має внутрішнє оздоблення балкона. Більшість фахівців радять обшивати внутрішню поверхню пластиковими панелями. Вони дуже практичні, вологостійкість, добре переносять перепади температур і недорогі за ціною. До того ж у них багата палітра кольорів і їх можна «підігнати» під будь-який інтер'єр. Прикрасити балкон можна за допомогою декоративного підсвічування, кімнатних рослин, встановити зволожувач повітря в вигляді мікрофонтана. Скло, в склопакети, краще встановити затоновані, а зсередини можна повісити жалюзі або шторки з полівінілхлоридної плівки. Відкидний столик і стільці додадуть в інтер'єр практичності і заощадять дорогоцінний місце.

Похожие страницы