Гребінка для вікна

22 апреля 2017

Гребінка - просте по конструкції, але дуже універсальний виріб. Використовуючи його, можна зафіксувати вікно в розхристаному положенні. Така можливість дозволяє уникнути псування конструкції при сильному вітрі. Виробники пропонують чотирьох і п'ятипозиційного фіксатори.Корисно чи ніУ гребінки для вікна є як переваги, так і ряд недоліків. Серед переваг варто відзначити:

Качественную метизную продукцию Вы можете приобрести на сайте компании, по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

безпечне відкривання пластикового вікна при протягах, сильних поривах вітру;даний елемент дозволяє підтримувати в приміщенні комфортний мікроклімат;відкривати вікно можна настільки, наскільки це прийнятно при сформованих кліматичних умовах;гребінка не дає кімнатах переохолоджуватися;встановити елемент можна на будь-який пластиковий профіль.Низька вартість і простота конструкції також є достоїнствами фіксатора. Однак варто відзначити і недоліки елемента. По-перше, гребінка знижує звуко і теплоізоляційні характеристики системи. По-друге, елемент трохи послаблює віконний профіль, при неправильному монтажі може погіршити герметичність стулок.Щоб не зіткнутися з можливими проблемами, установку такого виду фурнітури необхідно проводити надійно і якісно. При дотриманні нехитрих правил, гребінка буде служити тривалий термін, не надаючи негативного впливу на характеристики віконної конструкції.Завдяки перевагам, які дає використання цього виробу, низькою ціною, простоті технології, даний спосіб провітрювати кімнати залишається одним з найбільш затребуваних і популярних. Купити гребінку можна, як в магазинах, що торгують фурнітурою, так і замовити в компанії, яка займається виробництвом віконних пластикових конструкцій.

Похожие страницы