​Гранітна плитка

3 июня 2018

Гранітна плитка має надзвичайно різноманітну колірну гаму, певні розміри, а також характер обробки поверхні.

Ми пропонуємо вашій увазі модельний ряд гранітної плитки.

Найпопулярніші види гранітних плит

Найбільшим попитом користується плитка, виготовлена з наступних видів граніту:

Капустинський граніт привабливий великими червоними плямами, що нагадують розпустилися в темно-сірому полі троянди.

Межиріцький граніт заворожує погляд витонченими відтінками бежевого тону.

Новоданилівський граніт дозволяє виготовити плитку, яка створює настрій загадковості завдяки ніжно-червоним невеликі плям, ніби затягнутим сірим туманом.

Токівський граніт надає плитці монотонний коричневий фон, який створює відчуття грунтовності і добротності.

Качественная гранитная плитка купить по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Василівський граніт забезпечить плитці мелкозернистую зелену структуру, котра переливається, як дорогоцінний камінь.

Плитка з покостівського граніту має сірий холодний тон, незвичайно елегантний вигляд, який вдало підкреслить діловий стиль, а також атмосферу успіху.

Корнінський граніт забезпечує плитці поєднання рожевого з темно-сірим. Це колірне рішення природи знайшло відгук у дизайнерів, оскільки є дуже модним в сучасному інтер'єрі.

Лабрадорит надає виготовленої з неї плитці чорний блискучий колір, який завжди актуальний.

Де використовується гранітна плитка для підлоги?

Гранітні плити виготовляються методом розпилювання гранітних блоків, що мають необхідну товщину. Такі плити володіють неймовірною твердістю, відмінною стійкістю до плям, подряпин. Завдяки цьому вони знайшли широке застосування в покритті підлог, облицювання стін, виготовленні кухонних стільниць, камінів.

Товсті гранітні плити найчастіше використовуються для виготовлення надгробків, надгробних пам'ятників, а також меморіальних дощок. Також граніт вважається каменем мистецтв і ремесел, оскільки часто з нього робляться різні прикраси. Плити з граніту також застосовуються для пожвавлення міського дизайну, наприклад, для побудови сходів, захисних бар'єрів і огорож, паркових лавок і столиків для пікніка.

Власне кажучи, навіть складно уявити собі те місце, яким би не підійшла плитка з граніту. Її унікальні здібності витримувати будь-які, навіть найсуворіші умови, просто вражають. Варто згадати, що в старовину гранітними камінням мостили дороги для продовження терміну їх служби. Вони без будь-якого помітного шкоди для себе пережили не одне десятиліття, і зараз продовжуючи витримувати суворий клімат, їзду важких вантажівок в досить щільному трафіку.

Похожие страницы