​ Ціни на плитку

07 марта 2017


Якщо в III тисячолітті до нашої ери керамічний облицювальний матеріал вважався розкішшю і був доступний лише багатим привілейованих верств населення, то сьогодні купити плитку можуть все.

Ціна на керамічну плитку залежить від використовуваних матеріалів, методу виробництва і способу обробки верхнього шару, а також від області застосування готового продукту.
Області застосування плитки:

Внутрішні і зовнішні приміщення
Пол і стіна
Приміщення з високою і низькою прохідністю
Приміщення з високою і низькою вологістю

Качественные плитка и сантехника купить по самой низкой стоимости на сегодняшний день.


Найдешевша - плитка для стін для внутрішніх приміщень. Тут немає таких жорстких вимог до експлуатації, як для плитки для підлоги. Тому на кількості обжигов і товщині верхнього декоративного шару можна заощадити. Виробництво плитки для підлоги більш трудомісткий, відповідно ціна буде вище.

Найдорожча - елітна плитка від відомих брендів, які забезпечують високий рівень зносостійкості, бездоганну геометрію і оригінальний (брендовий) дизайн. Фабрики зі світовим визнанням виробляють плитку як для стін, так і для підлоги, для внутрішніх і зовнішніх робіт.
Купити плитку в один клік

Купити плитку в нашому магазині досить легко. Для цього достатньо зателефонувати на один з телефонів, зазначених у верхній правій частині екрана або скористатися функцією Зворотній дзвінок.

Також ви можете використовувати особистий кабінет, для чого потрібно буде пройти невелику реєстрацію. Якщо ж Ви хочете оформити замовлення швидше - скористайтеся функцією Швидке замовлення.

Оформити покупку через сайт можна в будь-який зручний час. Ми постаралися, щоб замовлення у нас були вигідні для Вас і доставляли Вам задоволення.

Приємних покупок!

Похожие страницы