Вибір цегли

7 августа 2017

Керамічна цегла є найдавнішим будівельним матеріалом, адже його почали застосовувати ще з часів появи прототипів обпаленої глини. За довгий час своєї історії цегла зазнавав багато змін, проте зведені житлові і комерційні будівлі тільки підтверджують міцність і надійність цього матеріалу. Попит на цеглу завжди високий і в наш час практично неможливо знайти будова, де б так чи інакше не був задіяний цегла.

Вы можете купить кирпич по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

При виборі силікатної та керамічної цегли слід приділити особливу увагу сукупності його характеристик. У нас можна купити цеглу з доставкою по Санкт-Петербургу і Ленінградської області різної довжини, ширини і висоти, з різними показниками міцності, морозостійкості, пустотности і вологопоглинання:

Лицьова (облицювальна): пустотілий;

Рядовий: поризована, пустотілий;

Пічної (вогнетривкий).

Особовий або облицювальна цегла - надійний обробний матеріал, який при контакті з будь-якими атмосферними явищами зберігає презентабельний зовнішній вигляд довгий час. Як правило, поверхня лицьової цегли інертна до впливу вологи, морозу і бруду, тому матеріал зберігає первісну доглянутість без втручання людини.

У каталозі нашого магазину Ви можете купити дуже якісний повнотіла і пустотіла керамічна цегла від компаній Перемога ЛСР, Верхневолжскій КЗ, Еталон ЗСМ і інших відомих виробників.

Для будівництва камінів, промислових приміщень в металургії застосовується тільки вогнетривку цеглу, який здатний витримати тривалий контакт з високими температурами.

Похожие страницы