​Вид штукатурки сграфіто

17 октября 2017

Сграффіто призначена для обробки фасадів будинків або інших частин приміщення. Щоб приготувати сграффито знадобиться порція вапняного тесту, звичайного кварцового піску і пігментів, потім обов'язковим етапом є додавання цементу в пропорції до 15%. До нанесення сграффито, її верхній шар повинен бути заздалегідь продряпайте, або ж вона повинна наноситься за допомогою шаблону, трафарету.

До нанесення механізованої штукатурки, вся поверхня повинна бути добре підготовленою (докладніше тут). Потім на неї наноситься грунт, який надряпують. Обов'язково перед нанесенням накривки грунт витримується, а потім вже змочується водою.

Межкомнатные двери - Ламинированые, Шпонированные и ПВХ купить по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Накривку можна наносити зверху або ж просто накидати. Щоб не залишалися порожнечі, обов'язково потрібно добре розрівняти і ущільнити кожен нанесений шар. Нанесення першого шару накривки має бути товщиною не більше п'яти міліметрів, все наступні шари один або два міліметри. Їх можна наносити просто за допомогою кисті без застосування напівтертки. Через чотири години, після повного затвердіння кольорових шарів фарби, потрібно процарапать поверхню сграффито за допомогою інструментів різної форми. Потім її треба добре прочистити щіткою або за допомогою кисті.

Для приготування декоративної штукатурки, яка виглядає як тверда кам'яна поверхню, використовується портландцемент, мармурову крихту, граніт або ж кераміку. Щоб забарвити подрібнений камінь не можна обійтися без використання світлостійких пігментів, кольорового цементу. З усього цього в кінцевому результаті можна отримати кольорову декоративну штукатурку.

Щоб зробити декоративну штукатурку потрібно використовувати обризг і грунт, який обов'язково добре вирівнюється. Нанесення намета, матеріалом для якого був складний розчин, відбувається за правилом або ж по маяках. Для кращого приставання накривки до грунту, він нарізається борозенками, які перетинаються один з одним. Для нанесення декоративної частини штукатурки поверхня повинна бути вже висушеної і підготовленою. Обробка повинна наноситися на грунтове покриття, яке вже висохло, але до того було намочити водою рукавом або краснопультом. При оздоблювальних роботах фасадів в теплу пору чи спеку, лицьова частина штукатурки повинна закриватися за допомогою змочених мішків або рогожею. Через один день вся площа поверхні повинна промиватися водою до того моменту, поки з неї не буде литися прозора вода. Промивання - це обов'язковий етап, і він потрібно для того, щоб звільнити верхній шар поверхні від пилу. Після цього вона буде чистою, і на ній буде видно крихітна фактура.

Сграффіто також можна робити наметом, використовувати простий розчин, а за допомогою механічного або повітряного крошкомета наносити крихту з каменів на грунтове покриття. Такий спосіб вимагає ще більшого терпіння і праці. Але така обробка завжди буде більш якісною. Консистенція штукатурного намета і кольорового розчину повинна бути однаковою. Якщо все зробити правильно, облицювання буде виглядати рівно і красиво.

Похожие страницы